Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z xbox one s.
Na kuzyna koncie jest Xbox live gold, złożyliśmy się w 3 osoby i ustawiliśmy jego konsole jako domową. Po każdym updacie i nie tylko wywala nas i trzeba znowu ustawiać jego konto jako domowe bo nie mamy Xbox live golda, gry zostają tylko gold nie... i przekroczyłem ten limit 5 razy na rok. Pomóżcie mi co mogę z tym zrobić, bo nie z mojej winy teraz czekać do 2.11.2019 to lipa...
#xbox #xboxone #xboxlive #xboxlivegold #gry #internet #konto #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M1KNG: lol
Jedna konsola może być domowa. Druga i inne muszą być zalogowane w tle. Myk w tym, że jedna osoba może być zalogowana jednocześnie.
Najlepiej mieć konto drugie, na gry Gold gamepass, wtedy ziomek u siebie ustawia jako domowa i nie loguje się wcale, tylko na główne. Potem ty logujesz się "w tle", spowrotem na swoje konto i korzystasz. Widzisz myk? Tylko dwie osoby mogą korzystać bo jedna może być
@M1KNG: Przecież jasno tobie napisał - na jednej konsoli ustawiasz konto z goldem jako domowe i nie logujesz się już na nie. Na drugiej konsoli musisz być zalogowany na tym koncie z goldem, żeby korzystać z wykupionych rzeczy. Maksymalnie 2 konsole mogą z tego korzystać i być online.