Wpis z mikrobloga

Pierwszą gęstość stanowi pierwotna materia i rośliny.- Drugą gęstość stanowią zwierzęta.- Trzecią gęstość stanowią na naszej planecie ludzie,- Czwartą natomiast stanowią m.in. Jaszczury, Orionidzi oraz Plejadianie i tzw. Nordycy. Czwarta gęstość zakłada tzw. zmienność fizyczności. Przy wejściu w 4. gęstość, ludzkość straci iluzję liniowości czasu. Czas ma być odczuwany jako zmienny i selektywny.- Piąta gęstość to jest strefa kontemplacji. Jest to miejsce, gdzie dusza trafia po odbyciu danego wcielenia, celem kontemplacji i rozmyślań co do kierunków następnej inkarnacji. Trafiają tam nie tylko istoty trzeciej gęstości, takie jak np. ludzie, ale każda istota, bo wg Kasjopejan nawet zwierzęta czy kamienie mają duszę. Istotom nie mającym swojej samoświadomości w wybraniu wcielenia pomagają tzw. istoty anielskie. Piąta gęstość jest stanem egzystencji, gdzie traci się powłokę materialną. Jest to stan egzystencji absolutnie eteryczny. Człowiek łączy się w pewnym stopniu z piątą gęstością podczas snu i to nam może dać pewne wyobrażenie tego, co nas czeka po tzw. śmierci.- Szósta gęstość, to już są zbiorowe intelekty. Tam zanikają wszelkie atrybuty fizyczności.- Siódmą gęstością natomiast jest to, co potocznie na Ziemi nazywa się Bogiem. #ciekawostki #reptiiianie #teoriespiskowe
  • 4
@Marcinek152 Gęstości jest ponoć więcej niz 7, ogółem wydaje się to dość logiczne, na pewno bardziej niz jakakolwiek inna religia, natomiast to tylko ułamek tej wiedzy. Jesli chodzi o te gęstości itd to polecam sie zainteresować projekciami astralnymi, czyli m.in książkami Roberta Monroe
Ja za dzieciaka byłem religijny ale nie dawało mi spokoju to dlaczego jest tyle różnic między ludźmi, wewnętrznie czułem że jednak chodzi o wcielenia bo np mam dużo talentów m.in. aktorski, jestem bardzo spokojny i od 4 lat studiuje sobie tą wiedzę duchową z różnych źródeł teraz czytam sobie w pdf Kosmiczne Ujawnienie które polecam!