Wpis z mikrobloga

Wracam do Gold 1 po tygodniu przerwy od ligi weekendowej.

W pewnym momencie mialem bilans 17-4 i przeszlo mi przez mysl, ze moze w tym tygodniu jest szansa zaatakowac elite? Nic bardziej mylnego, zaczlem dostawac becki od kazdego przeciwnika, udalo mi sie wbic jednego wina tu, jednego wina tam, a pozniej 4-5 porazek z rzedu, gracze przestali wybiegac, a gdy juz cos stworzylem to nie wykorzystywali ani jednej szansy obijajac slupki i poprzeczki. W przedostatnim meczu przegrywajac 2:0 do przerwy Ronaldinho sie odblokowal i udalo sie wygrac 2:3.

Nie mam internetu, ani glowy, ani pewnie wystarczajacych umiejetnosci na Elite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. W tygodniu probowalem grac mid Ballackiem do pary z Vieira, ale ta dwojka okazala sie zbyt ociezala para. W piatek sklad uzupelnil mid Seedorf i jestem z niego ogromnie zadowolony. Zupelnie jak Pogba pomimo slabych statystyk defensywnych i nieprzychylnych pracowitosciach lata jak glupi i odbiera pilke w obronie. Swietny w rozegraniu, silny jak tur i gdy znajdzie sie w sytuacji to potrafi i bramke strzelic.

Dotarlem do takiego etapu ze swoja druzyna, ze kazdym pilkarzem gra mi sie bardzo dobrze i zupelnie brak pomyslu na co bede nastepne coinsy wykorzystywal.

PS2. Nie rozumiem hejtu na Alissona, bardzo solidny bramkarz, nie jedno krotnie wyciagal 100% sytuacje i nie moge mu nic zarzucic.

#fut
prodigi - Wracam do Gold 1 po tygodniu przerwy od ligi weekendowej.

W pewnym momen...

źródło: comment_rZ5aDLFrPzCsNaex9c8pe1qUk7QExA5K.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prodigi: Co masz na myśli pisząc, że nie masz internetu? LTE, słabe łącze, wahania pingu? Ciekaw jestem po prostu. Mi grająć w FUT-a zdarzało się, że wygrywając rozłączało mi mecz i dostawałem wygraną xD ewidentnie z mojej winy, albo przegrywając- przegraną i remisując- mecz nie istniał.
  • Odpowiedz
@bartoleo: Mieszkam w USA gdzie infrastruktura jest dosc kiepska. Mam internet 30mbps, oprocz tego na innych urzadzeniach czasami ktos ma youtube czy radio odpalone w tle. Nigdy mnie nie rozlacza, ale bardzo czesto mam odczuwalny delay i ciezko sie drybluje L1 z tym, czasami tez naciskam odbior pilki i jest opozniony o pol sekundy.
  • Odpowiedz
przeszlo mi przez mysl, ze moze w tym tygodniu jest szansa zaatakowac elite? Nic bardziej mylnego,


@prodigi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkam w USA gdzie infrastruktura jest dosc kiepska.


@prodigi: a jak mówię że w Polsce jest mega dobra infrastruktura sieci za jeszcze śmieszniejsze pieniądze względem Europy/USA to ludzie się śmieją.
  • Odpowiedz