Wpis z mikrobloga

Myślę, że chińscy analitycy polityczni przekazują swoim szefom wiedzę o tym, jak garstka najbogatszych ludzi na świecie- przez dziwny przypadek, żydów- niszczy drugą pod względem starszeństwa ( po Chinach)- kulturę śródziemnomorską, chrześcijańską, europejską ŚWIATA. Ta informacja jest dla chińskich elit WAŻNA! Ponieważ Ich kultura jest właśnie w tej chwili NISZCZONA przez tych samych łajdaków! Ciekaw jestem czy to widzą? Widzieli "rewolucję kulturalną" ale tej mogą nie zauważyć. A jest NIEPORÓWNANIE bardziej niszcząca niż ta z lat 68- 76. Ukłony TYLKO dla myślących.
http://www.chinskikanalinformacyjny.pl/2019/03/10/10-03-2019-zaprogramowane-niszczenie-europejskiej-kultury-czy-w-chinach-to-widac/
#chiny
  • 8
@wiesiekp: w wykładzie dla NAI zrobiłem analizę metody jaka jest używana w atakach, które rozmywają kulturę społeczną.
Myślę, a właściwie mam nadzieję, że w Chinach też to oglądają, tak jak oglądali wykłady docenta Kosseckiego.
Martwiak - @wiesiekp: w wykładzie dla NAI zrobiłem analizę metody jaka jest używana w...
@wiecejszatana: @wiesiekp: @Martwiak:

zacytuję artykuł Ks. prof. Piotra Mazurkiewicza

"Specyfiką ustrojów totalitarnych była chęć panowania nie tylko nad teraźniejszością czy przyszłością, ale także nad przeszłością. Stąd oficjalny sposób opowiadania historii tak, aby poprzez wieki i tysiąclecia zmierzała ona do przekazania władzy tym, którzy aktualnie ją dzierżą w ramach autorytarnego systemu"

....wypisz wymaluj kościół katolicki.