Wpis z mikrobloga

Po roku związku, jak mi się wydawało z idealną wybranką na żonę, dowiedziałem się że mnie zdradza, i co w tym najlepsze że to sąsiad xd
Ale od początku
Były wzloty i upadki, kłótnie, awantury ale zawsze potrafiliśmy się pogodzić i znaleźć wspólny kompromis, ale to co działo się ostatnim czasem przeszło moje oczekiwania.
Ponad miesiąc temu zamieszkaliśmy razem wiecie, istna sielanka, sranie tęcza te sprawy, ja kierowca, dość dobre zarobki, w miarę tak ułożona praca by jak najczęściej wracać do domu.
Po około 2 tyg stała się jak ryba, oschła i zimna jak lód, od pocałunków kończąc na seksie, ciagly ból głowy, bóle brzucha etc, nawet jak chciałem ją pocałować to też przestań bo głowa boli.
Nie wytrzymałem po tym jak rano obudził mnie jej telefon, dzwonił właśnie on (sąsiad), napisałem do niego z mojego messenegera, co się stało że dzwonił, powiedział że jak wstanie mam jej przekazać by zadzwoniła, rozmawiałem z nią o nim, twierdziła że zna go od dziecka z tym że nie utrzymywali jakiegoś tam kontaktu, gdy zapytałem go jak długo go zna, padła odpowiedź miesiąc może krócej xddd
Nie wytrzymałem i kazałem jej się pakować i wracać do matki, oczywiście po kilku dniach już zaczela mówić że układa sobie życie z tym właśnie sąsiadem, że narzeczony i wybranek jej serca xd
Po około 2 tyg drążenia sprawy dowiedzialem się że od 3 tyg ten o to sąsiad ją stuka, ona idzie w zaparte że gdy była ze mną z nikim nie spała tylko i wyłącznie ze mną
A co najlepsze, sprzedala mu kit że mieszkanie za które ja płacę i wynajmuje należy do niej i to ona za nie płaci, także ten tego.
#rozowypasek #zdrada #polki #logikarozowychpaskow
XD
  • 11
@Dan95iksde: Z jednej strony chyba miałeś sygnały, że coś jest nie tak, z drugiej - cholernie Ci współczuję, bo zdrada tego rodzaju jest czymś, czego się panicznie boje. Z trzeciej strony: `Nie wytrzymałem po tym jak rano obudził mnie jej telefon, dzwonił właśnie on (sąsiad), napisałem do niego z mojego messenegera, co się stało że dzwonił, powiedział że jak wstanie mam jej przekazać by zadzwoniła" to się kwalifikuje pod srogi, wychowawczy,
@jaaak: były sygnały które po prostu olewalem i to był błąd, a czy to się kwalifikuje pod #!$%@? to nie wiem, chłop niczemu winny, po kilku dniach gdy załatwiłem sobie do niego nr tel i po krótkiej rozmowie stwierdziłem że nie warto, on był niczego nie świadomy, gdy mu powiedziałem że ruchal ja gdy ona była jeszcze ze mną to chłop nie widział co ma powiedzieć.
@paniswiata: tak, a co jest najlepsze gdy mu o tym pow to zadzwonił do niej poczym dostałem smsa, że to i tak nic nie zmienia że ją kocha i chce być z nią szczęśliwy xd
#!$%@?ła mi petarde po czym spotykała się pewnie z nim po nocach i koleś ma to gdzieś.
najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest to że jej ciągłe gadanie o oświadczynach, planach na życie ze mną, dzieciach były po prostu zwykłym #!$%@? byle bym to ja sb to do głowy wbił.


@Dan95iksde: No tak to jest. Jest wiele zdzir, które manipulują facetami, a chodzi im tylko o to, by się ustawić, czy by takiego wydrenować. Także będą mówić co chcą usłyszeć nawet dziesięciu facetom, a wybiorą jednego po