Wpis z mikrobloga

@fullversion: Sektorówka im nie wyszła. Na Cracovii praktycznie nic się nie dzieje. Teraz macie swoje 5 minut, bo dobrze piłkarze grają i przychodzi was dużo. Zaraz wrócicie na frekwencje 3000 i się skończy.

Po co te pieprzenie o Czerwińskim itp.? U was doping prowadził syn policjanta, w ekipie mieliście kanara, zatrzymywano policjantów którzy sprzedawali wam informacje itp. Ciekawe co?
Zobacz jaka różnica... Rekiny nie mają wpływu na wyższe szczeble, mogą
  • Odpowiedz
  • 0
@Reiter tym wpisem to ewidentnie pokazujesz. Co chwilę widzę Cie na tagu jak tylko wchodzi temat Cracovii, jesteś ciagle tym atakującym. Ewidentnie masz z tym problem. Śmiejecie się kibiców Pasów a robicie to samo ( _) Kolorujesz swoją rzeczywistość w takie barwy jak Ci pasuje, naginasz fakty bo tak chcesz. Fajnie poudawać kumatego. Z reszta po co ja Ci to pisze, zaraz dalej będziesz brnął w swoje. Żegnaj.
  • Odpowiedz
@etikan: Podeślij linki lub daj cytaty - chodzi mi o wchodzenie na tag, gdy pojawia się temat Cracovii + te ataki.
Gdzie naginam fakty i gdzie koloryzuje?

@fullversion: Napisałeś:

Nigdy nie osiągną tego co Cracovia zrobiła dla
  • Odpowiedz
@Reiter: łap na początek:
https://www.wykop.pl/wpis/38322241/polegli-i-pomordowani-podczas-ii-wojny-swiatowej-1/
https://www.wykop.pl/wpis/38303871/mecz-pilkarski-wegry-polska-rozegrany-18-grudnia-1/

Do momentu reorganizacji klubów sportowych w Polsce (na wzór radziecki) w 1949, Cracovia była najbardziej utytułowanym klubem w Polsce. 21-mistrozstw w sportach drużynowych (przy czym legia i wisła, wspólnie miały 5). Nie licząc dyscyplin indywidualnych, gdzie Cracovia nie miała konkurencji, ponad 70 medali lekkoatletycznych. W 1948 roku, Cracovia zdobyła ostatnie mistrzostwo Polski (pokonując wisłę), w tym też roku miała 32 sekcje. By od 49 roku notować regularne spadki i 50 lat gry w IV, III
  • Odpowiedz
@fullversion:

25 czerwca 1911 – z inicjatywy prezesa Cracovii, Stanisława Kopernickiego – powołano Związek Polski Piłki Nożnej (ZPPN).

Powstały z inicjatywy Cracovii - Związek Polski Piłki Nożnej po odzyskaniu przez Polskę niepodległości stał się zalążkiem dla Polskiego Związku Piłki Nożnej.


@fullversion: Stworzenie PZPN to chyba nie
  • Odpowiedz
@fullversion: Nie Cracovia, a piłkarz, który grał w Cracovii. Myślę, że jest znaczna różnica.

Nie napisałem nigdzie, że Wisła to najbardziej utytułowany klub w Polsce, z największymi zasługami itp.
Praktycznie każdy klub ma jakieś osiągnięcia i coś włożył do sportu, wkłada nadal - oczywiście jeżeli istnieje.

Pierwszy mecz reprezentacji? Jeżeli chodzi o mecz, to z propozycją wystartowały Węgry. Owszem, później w przygotowaniach brał udział trener Cracovii. Bardziej bym się szczycił dominacją zawodników Cracovii
  • Odpowiedz