Wpis z mikrobloga

Platyna #46
Gra rewelacyjna, dla mnie 10/10 biorąc pod uwagę cenę w dzień premiery i to, że jest to dodatek do Uncharted 4, a nie pełnoprawna odsłona. Mnóstwo akcji, bardzo przyjemny gameplay, fajne postacie, piękna grafika, zapierające dech w piersiach lokacji i widoki, no cud miód.
Gdyby to nie był dodatek, to mógłbym się przyczepić, że fabuła nie jest zbyt skomplikowana, cała akcja dzieje się w dżungli i nie ma żadnej nowości od U4, ale za połowę ceny pełnoprawnej gry, nie mogę się do tego przyczepić.
Jak pomyślę, że można kupić xboxa i ominą Cię takie hity, to moja twarz wygląda jak xD

Wbijacie platyny w grach? Ja wbijam od pierwszej gry na PS3, ale jak wyszło PS4, to już mnie to tak nie jara. Jakoś na PS3 co chwilę oglądałem profile znajomych, gdzie wyświetlały się ostatnio zdobyte trofea, a do tego można było opis ustawić i tam zawsze jak ktoś zrobił platynę, to o tym pisał. Jakoś na PS4 to już nie to samo, ta tablica 'co nowego' jakoś dziwnie chodzi i nie bardzo mnie zachęca, żeby to sprawdzać (ostatnio to zrobiłem chyba kilka miesięcy temu). Społeczności to akurat spoko miejsce do pochwalenia się, ale i tak wejdę tam tylko wtedy, gdy sam wrzucam tam post. Mam nadzieję, że na PS5 to jakoś usprawnią.

#ps4 #gry #chwalesie
JEST-SUPER - Platyna #46
Gra rewelacyjna, dla mnie 10/10 biorąc pod uwagę cenę w dzi...

źródło: comment_03A9zUj41B7M3wbymgFWoBHUkQ2ogUW9.jpg

Pobierz
  • 10
@JEST-SUPER: gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi wczoraj wpadła platyna 81 w Resident Evil Revelations (bo nie stać mnie na dwójkę xD).
Lost Legacy mi kompletnie nie siadło, w porównaniu z resztą serii w ogóle jakieś... bez wyrazu, bez polotu, nudne i nijakie. Ale ważne, że Tobie się podobało, zazdroszczę takich przeżyć ()
@Prosiaqu: po części mam takie wrażenia, bo zakładałem, że ten dodatek będzie znacznie gorszy, będzie więcej strzelania niż akcji znanych z serii, a tu poczułem się jakbym grał w pełnoprawną odsłonę, na pewno nieszczedzili budżetu :)
@JEST-SUPER: budżetu nie szczędzili i na pewno nie jest to zrobione na odwal się. Ot, chcieli sprawdzić, czy Uncharted bez Nathana to też będzie Uncharted i... zdania były podzielone. Dla mnie Uncharted = Nathan Drake. Dla innych nie :)