Wpis z mikrobloga

@sublingual: o 5:03 opozniona wiadomosc z RCB o ostrzezeniach na temat zagrozen, ktore byly dzien wczesniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Cały tydzień wstaje do roboty o 5 to we weekend odsypiam i nic mnie nie rusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze 12h muszę przespać w sobotę i niedziele.
Najzabawniejsze jest to, że abym wstał o 5 to muszę sobie ustawić 5budzików i mimo to ciężko mi się wstaje - a znajomi mówili, że się przyzwyczaję do wstawania o tej godzinie(od ponad roku wstaje i się przyzwyczaić
  • Odpowiedz
@PossessedPriest: no ja wstaje o 6 na tygodniu, ale zawsze się budzę przed budzikiem. No, a na weekendzie jak chcę odespać to nie ma opcji. Budzę się sam z siebie rano :/ no chyba, żebym balował do rana to co innego. Z jedej strony Ci zazdroszczę, a z drugiej współczuję :D
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi najgorsze sa dzwony w tych #!$%@? kosciołach. Jest #!$%@? 21 wiek. Niech wysyłają wiernym smsy z przypomnieniem o mszy. Na #!$%@? #!$%@? w te dzwony. Zeby to jeszcze kilka razy, ale nie, trzeba #!$%@? przez 5 minut co godzine przez caly dzien. Najchetniej zburzylbym wszystkie miejsca kultu religinego w #!$%@?.
  • Odpowiedz