Wpis z mikrobloga

Pozytywnie zaskoczyłem się tą produkcją. Biorąc pod uwagę, że Mercedes i Ferrari wypieli się na producentów i to i tak udało im się nakręcić ciekawy materiał. Ukazanie toksycznych relacji Horner - Cyril to istne złoto, dla nich warto zobaczyć ten serial. Montaż całkiem spoko, mimo tych podstawionych dźwięków. Irytowało jedynie wyolbrzymianie pewnych kwestii pod amerykańskiego widza, jak gadki o ściganiu się na granicy śmierci (Formuła 1 to obecnie jedna z najbezpieczniejszych serii wyścigowych), czy spaniu po przyczepach by dostać się do F1 (młodziki takie jak Ocon w obecnych czasach są już objęci programem juniorskim największych koncernów od najmłodszych lat).

#f1 #netflix
  • 1
@Adam_Wolf: Ocon akurat rzeczywiście w seriach juniorskich jeździł z ojcem w przyczepie. Rodzice postawili wszystko na jedną kartą i zapożyczali się na maksa. Ocon dopiero jako 15-latek trafił do stajni Mercedesa (a konkretnie Lotusa), ale wcześniej w kartingu i nieco wyższych seriach nie opływał w luksusy.

Co do dokumentu - jestem na siódmym odcinku i jest bardzo dobrze. Najlepszy tekst to Cyril do Hornera poza zakontraktowaniu Ricciardo: "Słyszałem że szukasz kierowcy