Wpis z mikrobloga

58/100 #100rajstopchallenge
Zakolanówki kupiłam na Ali, niestety szalenie się rolowały, wiec pas to jedyne rozwiązanie, materiał rajstopowy ;)
Pas również od majfrienda, to mój pierwszy pas z Ali i szczerze mówiąc trochę się rozczarowałam, bo jest bardzo długi (mimo tego ze jestem wysoka), wykonany w całości z gumowej tasiemki, wiec pończoch na miejscu niestety nie utrzyma. Klamerki metalowe, nie rozpinają się. Ale do zakolanowek jako ozdoba jest idealny, no i wyglada bardzo uroczo :D
chrystusie - 58/100 #100rajstopchallenge 
Zakolanówki kupiłam na Ali, niestety szalen...

źródło: comment_kvoM7JCc6AlV3SVVKetirz8v3PePxGyc.jpg

Pobierz
  • 95
@chrystusie: czemu nie pokazujesz twarzy na zdjęciach? boisz się o prywatność? na instagramie widziałem, że dodajesz z twarzą.
miałaś jakieś problemy w dzieciństwie, jakieś traumy, kompleksy? zazwyczaj tatuaży nie należy wiązać z psychiką, ale taka ilość w tym wieku, może świadczyć o jakimś problemie psychicznym, lub chęci bardzo ostentacyjnego wyrażenia czegoś.
generalnie czelendż i zdjęcia bardzo spoko, choć czegoś mi na nich brakuje. mam zalajkowany tag nogiboners, tymczasem patrząc na twoje
@przemi01: pokazywanie twarzy na mirko to nie najlepszy pomysł, po za tym nie prowadzę wyzwania 100twarzy tylko rajstop, a rajstopy pokazuje się na nogach ;) Nie robię wyzywających póz bo nie jestem modelką erotyczną :) tatuaże robiłam bo mi się po prostu podobają, z reszta obracałam się w towarzystwie mnóstwa świetnych artystów i według mnie to piękne ozdabianie ciała :) każdy ma swoj gust i zarzucanie ze tatuaże oznaczają jakieś problemy
@chrystusie: Nigdzie nie zasugerowałem, że masz problemy psychiczne. Po prostu kłóci mi się to z wizją, że dajesz się dziarać jakiejś osobie, z którą akurat mieszkasz i która nigdy nie robiła tatuażu (co sama kiedyś powiedziałaś) obracając się w towarzystwie mnóstwa świetnych artystów. Gdyby taki świetny artysta zaoferował mi swoje dzieło, poprosił bym go o wykonanie go na jakimś innym tworzywie niż własna skóra, a potem sprzedał z wielokrotnym zyskiem.
A
@przemi01: „miałaś jakieś problemy w dzieciństwie, jakieś traumy, kompleksy? zazwyczaj tatuaży nie należy wiązać z psychiką, ale taka ilość w tym wieku, może świadczyć o jakimś problemie psychicznym, lub chęci bardzo ostentacyjnego wyrażenia czegoś.” No właśnie napisałeś ze jak mam tatuaże to muszę mieć problemy z psychika xDDD
Dlatego dałam się wydzierać osobie która dopiero się uczyła, bo była w takim środowisku, uczyła się u nich, wiec mu zaufałam, niestety nie