Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy nie popełniłem błędu podając mojemu znajomemu pewna stronę roxa...

Znajomy ok 40 lat , żona dzieciaki. Znamy się już ok 8 lat .

Luźne gadki wiadomo jak to faceci , podczas rozmowy różne tematy i powiedziałem że jest taka strona roxy i że dziewczyny głównie młode oferują sex za kasę . Dzwonił do mnie tydzień temu mówił że już był u dwóch lasek że spoko opacja i na koniec dodał że niech to zostanie między nami ale żona mu nie daje więc nie będzie się #!$%@? prosił xD ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co o takim podejściu myślcie ?

#truestory
  • 13
@Wykop24h Ja akurat nie popieram takiego zachowania. Niby można zrozumieć, że to dlatego, bo żona mu nie daje i wiadomo, że można zwariować przez to, bo każdy ma potrzeby, ale no ja bym wolała, żeby facet mi powiedział, że ma kogoś na boku i się rozstać (nawet jeśli są dzieci). Bo to działa w dwie strony, co by zrobił jakby się dowiedział, że ona sypia z innymi? Oczywiście w 99% by stwierdzono,
@paulinnaa: Zależy gdzie by opisać problem, bo na damskich forach kobiety same by polecały "przygody" i opisywały z rumieńcami swoje wyskoki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tutaj wiadomo, większość samców to i narracja inna. Ogólnie uważam, że większość związków po 10 latach nie ma sensu i trzymają je tylko zobowiązania. Miłość nie jest gwarantowana, trzeba o nią dbać jak o roślinę. Widzę po wielu ludziach 35+, że brakuje
@Iskaryota dlatego też nie poleciały ode mnie słowa typu #!$%@? #!$%@? ZDRADZA, ZADŹGAŁABYM TEGO #!$%@? itp. Bo dla mnie wciąż posiadanie kogoś na boku i przez kobietę i przez mężczyznę jest po prostu złe, nie toleruję tego u nikogo. No i wiadomo, że po pewnym czasie w większości związków się nie układa, dlatego niezawieranie ślubu jest dobre, bo jeśli coś się zaczyna sypać, to łatwiej zrobić sobie od drugiej osoby przerwę, czy
@Wykop24h: jeśli gość chciał wielokrotnie uprawiać sex a ta nie i nie to każdy by się wku**** ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie każdy by za to poszedł w bok no ale on chciał związku a ona (żona) go odtrącała no i wyszło