Wpis z mikrobloga

Dzień Kobiet w liceum. Panowie kupują kwiatki, które kończą potem w śmietniku przed szkołą, albo więdną przez weekend w klasowym wazonie xD I ja nawet nie zmyślam, to już trzeci rok, a ja się nigdy nie nauczę - znowu w-------m 30 zyla w błoto. Cała symbolika dnia kobiet może iść się j---ć, sram na ten podły świat
#dzienkobiet #gowno
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jandziban: Zawsze mi było smutno jak dziewczyny marudziły, że "znowu kwiatki" i wywalały je po zajęciach do kosza... Ja bardzo lubię kwiatki (szczególnie tulipany) i każdy, który w życiu dostałam zanosiłam do domu, przez tydzień był w wazonie a potem sie pieknie suszył ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: no i to jest świetny plan dywersyjny, który absolutnie, całkowicie i stanowczo popieram. Najlepiej taką z orzechami, bo to jeszcze większa b---a kaloryczna. Trzeba je utuczyć i zniszczyć ich samoocenę. Zemścić się za to, że s---------y życie nam i naszym braciom w przegrywie. No ale z tradycją nie wygrasz, kwiatek musi być. No i ewentualnie jakaś słodycz w pakiecie, jeśli cenisz poczucie wymierzonej sprawiedliwości bardziej niż swój portfel xd
  • Odpowiedz
@trevoz: chłopie ja nie jestem cuckiem czy też spermiarzem nienawidzę kobiet z całego serduszka podporządkowuję się tylko tej złowieszczej tradycji bo z systemem nie mam szans wygrac a zaruchac to zaruchałem śródręcze dłoni prawej w standardowym popołudniowym akcie onanizacyjnym
  • Odpowiedz
@trevoz: jakbym się nie podporządkował to skończyłbym na dnie klasowego łańcucha pokarmowego odrzucony nawet przez te resztki społeczeństwa które akceptują mój i tak już dostatecznie s---------y byt to by była r--ź niewiniątek upadłbym na najniższe piętro przegrywu jedynym błędem jest to że tyle wydałem ale jestem purystą nie lubię mieć w rękach brzydkich rzeczy jak te nadgniłe jakieś zbrązowiałe tulipany to kupiłem ładne róże które ładnie teraz wyglądają w śmietniku
  • Odpowiedz