Wpis z mikrobloga

Witam,
niestety znów muszę ponarzekać na #xkom
Dnia 2019-01-25 zostało stworzone RMA i od 2019-01-30 klawiatura znajduje się w rękach sklepu X-kom.
Przez większość czasu nic się nie działo. 2019-02-22, więc 14 dni temu napisał do mnie pracownik sklepu, że już prawie koniec i niedługo klawiaturę odzyskam. Dziś napisałem ponownie i już nie dostałem odpowiedzi.

Więc drogi sklepie ile może u was trwać RMA? Dziś mija 37 dzień, a patrząc na poprzednie, to bez klawiatury jestem już 59 dni.

Przez ten czas:

1. Przeżyłem najdurniejszy semestr w mojej karierze na #studbaza
2. Uzyskałem zadanie na pracę dyplomową
3. Zdałem ostatnią część CCNA
4. Brakło milimetrów, a by mnie potrącił samochód na przejściu dla pieszych
5. Skoczył mi kolejny rok na karku

A ja nadal nie mam swojej klawiatury...
#zalesie #pcmasterrace #xkom @x-kom
tRNA - Witam, 
niestety znów muszę ponarzekać na #xkom 
Dnia 2019-01-25 zostało stw...

źródło: comment_EcIn7yILnMHUnfl0AFpUYPCxR1PZhYS6.jpg

Pobierz
  • 10
@tRNA: Prosimy o przesłanie nam w wiadomości prywatnej numeru RMA. Sprawdzimy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą by wszystko wyjaśnić
@MimikX90: Corsair K95 Platinum, przestał działać lewy control. Pierwsze RMA nie wykryło usterki, mimo że mam nagrania, które jasno pokazują że nie działał. Testowałem na kilku urządzeniach i efekt ten sam. Zapewne switch się zepsuł co jest typowe dla klawiatur mechanicznych, ale póki była gwarancja to z niej skorzystałem.
Trochę z żalem piszę ten wpis, ale #xkom, a dokładniej #corsair nie dają mi za bardzo wyjścia

Od 04 stycznia w klawiaturze Corsair K95 Platinum lewy CTRL przestał odpowiadać na kliknięcia, dodatkowo jego podświetlenie się zacinało, dzień później już w ogóle przycisk nie działał - Podczas próby kombinacji CTRL+C wypisuje się tylko C itp.
W momencie pisania RMA do sklepu X-kom podświetlenie się zacięło się przy klawiszu L.

Zgłoszenie w sklepie
tRNA - Trochę z żalem piszę ten wpis, ale #xkom, a dokładniej #corsair nie dają mi za...