Wpis z mikrobloga

Później robi się to trudne, szczególnie jak widzisz każdego dnia gaśnięcie poprzedniego pokolenia i następne pokolenie robiące to co Ty jeszcze niedawno


@taki_sobie_mirek: Hmmm ale mam pytanie, czemu za 20 lat mam przestać robić to co robię teraz? Dlaczego w wieku 40 lat mam przestać grać w piłkę, spotykać się z kumplami, oglądać seriale i anime, interesować się nauką, nowinkami technologicznymi oraz nowymi grami? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kielek96: Zazwyczaj dzieje się tak dlatego, że masz nowe obowiazki, calkowicie wypelniajace czas i pochłaniające energię. I na hobby masz ich jakby mniej.
Ale można też żyć jak w wieku 20 lat, bez rodziny, kredytu, stałej pracy. A i tak któregoś dnia zauważyć, że życie zmierza do końca a czasu zostało co raz mniej. I że podczas ogladania seriali i grania w pilke ominely Cie w zyciu inne wazne rzeczy.
Zazwyczaj dzieje się tak dlatego, że masz nowe obowiazki, calkowicie wypelniajace czas i pochłaniające energię. I na hobby masz ich jakby mniej.


@taki_sobie_mirek: Niestety na hobby i w wieku 22 lat mam mało czasu bo jest dużo nauki i obowiązków domowych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale mimo wszystko staram się to jakoś w miarę dobrze organizować ;P Obowiązków swoich mimo wszystko nie zaniedbuje i zawsze stawiam je