Wpis z mikrobloga

@zArteq: Tak. Bo chodzi o to że muszę zapłacić uczelni 1600 koron za wzięcie udziału w konkursie. Boje się że im przyjdzie mniej i mnie nie dopuszczą. W PKO powiedzieli że taki przelew będzie kosztować około 120zł xd
  • Odpowiedz
@koperrr @ms93
Czyli wychodzi na to że przelew będzie darmowy? I kwestia jeszcze adresu. Muszę podać adres do kogo wysyłam pieniądzę a mam adres jedynie ich banku. Czy przelew i tak pójdzie jeśli wpisze ten adres?
  • Odpowiedz
@ImperialBoRo: @koperrr:
No własnie w czeskim banku jest tak, że przychodzi od ich pośrednika - ja sobie wysyłam i jako nadawca jest: Vitesse PSP,
jedyne, co możesz wpisać - to tytuł przelewu - i to się akurat na koncie wyświetla.

Napisz tej uczelni, że posyłasz przelew - w tytule będzie Twoje imię i nazwisko.

Jak w appce wymienisz PLN na 1600 CZK - i zrobisz przelew - to
  • Odpowiedz
@ImperialBoRo: To prawie na pewno nie będzie przelew SWIFT, tylko przyjdzie jako krajowy od pośrednika. Jeśli chcesz mieć pewność, to użyj np. Transferwise - oni gwarantują, że będzie od pośrednika bez dopłat. Ale Revolut też na 99% zadziała tak samo.
  • Odpowiedz
@zArteq Czechy obsługuje inny pośrednik? ( _)
Jak wysyłasz PLN na Polskie konto z Revolut to przelew przychodzi od The Currency Cloud Limited i z banku Pekao SA.
  • Odpowiedz