Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje na to, ze dziecko jest przegrywam genetycznym. Gdyby sytuacja była odwrotna i dziecko miało białe rysy a ciemniejsza skore mogłoby być naprawdę piękne w przyszłości, ale wszystko wskazuje na to, ze dzieciak będzie miał rysy i kształt czaszki/twarzy czarnego a skore będzie miał jasną
  • Odpowiedz
@clsnm: Moim zdaniem jest ładnym maluszkiem. Wyrośnie na piękną dziewczynę, ładne, duże oczy, pełne różowe usta, szczęki nie ma raczej kwadratowej jak matka. Niech tylko brwi się lepiej zarysują i włosy urosną, będzie mieć niespotykaną urodę z blond włosami. Z ciekawości obejrzałam parę filmów na kanale tej matki. Dziewczynka ma 3 latka, dobrze się rozwija, mama dba o nią i widać że kocha całym sercem. Zauważyłam włosy dziewczynki w jednym z
  • Odpowiedz
@selawi: też tak myślę, pewnie będzie jakąś modelką. Co jak co ale mulatki blondynki to jeszcze w Polsce chyba żadnej nie ma. A jak coś jest rzadkie to ciężko się nie sprzedaje.
  • Odpowiedz
Puknijcie się w głowę. Co to dziecko zrobiło abyście teraz wylewali na nie takie słowa tylko za wygląd. Wrzućcie swoje zdjęcia.
  • Odpowiedz
@clsnm: wszystkie gówniaki są brzydkie, a ten jest przynajmniej charakterystyczny ¯\_(ツ)_/¯ Jednakowoż ostatnio gdzieś padło imię żeńskie, a ja od zawsze byłem pewien, że to samiec - i to jest dość duża wada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz