Wpis z mikrobloga

Witam, dziś w #dziennikpracy przedstawiam pierwsze ankietowe podsumowanie w nowym miesiącu, za okres 01-04 marca 2019r.:

1) Opinie. pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) SW Panel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) Global Test Market - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dzisiaj u mnie dobry dzień w Clixense - wyświetliło się kilka ankiet, a 3 z nich udało mi się ukończyć (będą ujęte w kolejnym podsumowaniu). Pamiętajcie, że w tym panelu konieczne jest regularne logowanie (odświeżanie strony) i/lub ściągnięcie dodatku ClixAddon - mail niestety milczy od dłuższego czasu.

#dziennikpracy #zarabianie #zarabianiewinternecie #internet #pieniadze #pracazdalna #zarobki
  • 4
  • Odpowiedz
Mi najlepiej idzie w Clixsense i jego mogę polecić najbardziej. Ponadto wiadomo, każdy panel ma swoje wady i zalety, także temat można omówić dość szeroko :)
  • Odpowiedz
Z większości tak, jednak zależy od panelu np. do Clixsense trzeba się logować i najlepiej ściągnąć sobie dodatek ClixAddon, ponieważ na maila informacje docierają bardzo wybiórczo. Taka sama sytuacja jest z SW panel - ankiety dostępne są po zalogowaniu.
  • Odpowiedz