Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 78! Dziś najsłabiej ze wszystkich gier, tylko 4 hasła, ale to vlog wyjazdowy, więc tak to musi wyglądać. Plus może za bardzo dorabiam sobie teorię pod dany wysryw, ale myślę że bingo, i ogólnie nasze uwagi, zaczynają odnosić skutek. Grubas ostatnimi czasy rzuca mniej "kurnia", "ja pierdziele", a w dzisiejszym wysrywie nawet niczego nie wymacał, co jest sporym sukcesem!
Wyniki:
szafa vs język polski 0:06 "TUTEJ SOM całe mnóstwo takich przekąseczek" ; "barcelońskie uliczki....JEST zapełnione" ; "żeśmy postanowili SE zrobić delikatną przerwę na napoje..."; "[churros] są zajebiste, polecam żeby SE każdy spróbował"

JANUSZ PRZY KORYCIE 0:30 no jest wybór na tym targu, szyneczki nie szyneczki... no to ciaaach, Estrella (czytaj: hiszpański odpowiednik tyskacza...) na dobry smak ; 2:36 oczywiście, jak to na Janusza przystało, #!$%@?ł gdzie się tylko da

EJ WEŹ STESTUJ 2:05 "Wziąłeś sobie zestaw z kwiatami, proponuję zacząć od kwiatów". Dobry #!$%@?. Niech ziombel napcha się sałatką, dla pontona zostaną owoce morza. 7:29 "A coś ze sztuki może byś chciał atrakcyjnego?"

Właściwie mogę zaznaczyć również FAST FOOD. Co prawda #kieleckiulaniec nie zje żadnej pizzy, czy burgera, ale opiermandala jedzenie z targu, które jest traktowane jako szybka przekąska
#mocnyvlog #ussponton
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 78! Dziś najsłabiej ze wszystkich gier, tylko 4 hasła, ale ...
źródło: comment_B4qEd4KG9lCJQ00uIWjceyOwQXEst39b.jpg
  • 3