Wpis z mikrobloga

@SonyKrokiet: Tak, od Hachette i zajebisty jest jak na wydanie gazetkowe. Tylko Fiata 125 trochę zepsuli i kolor lakieru jest dziwny. Teraz czekam na oficjalne wydanie i niech zrobią Żuka, Nysę, Syrenkę i Poloneza Caro.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Żuka czy Nysana bym przygarnął chętnie - zwłaszcza że nawet Cobi czy DeAgostini dali dupy trochę i nie dali w swoich kolekcjach - nie wspominam o Tarpanie, bo on był chyba tylko w Kultowych Autach PRLu xD
  • Odpowiedz
@Piasqun: no to prawda - zderzaki odpadały od samego patrzenia na nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


inna sprawa, że w skali 1:43 nie pokażesz tylu detali co w 1:24 czy 1:18 lub 1:12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piasqun: kurde mam nadzieję że jeszcze są :c
Co do tych kolekcji prl, też zauważyłem że na allegro itp to np małe Fiaty 1/43 potrafią być i po 70zł, a swojego kupiłem w Saturnie w koszu z szajsem za 10zł xd
  • Odpowiedz
co do poldasa za 4k, to IMO lepiej kupić plusa za 2k i drugiego złoma na części - koszt ten sam, a radocha dużo większa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SonyKrokiet: Niby tak, ale #!$%@? nie do końca. Nie kupisz Poloneza 1500 MR.78 za 4k, no chyba że całkowitego trupa, który nadaje się tylko na żyletki. Niby jest możliwość kupienia Poloneza 1500 od starego dziadka, albo ze złomu,
  • Odpowiedz
short runów


@PolacoEsMasGrandeRobaco: Niby robią prywatnie modelarze, ale są tylko w skali 1:43 na bazie serii gazetkowej Kultowych Autach PRLu, tzn sam odlew żywiczny nadwozia i to wszystko. Ten jest chyba jedyny na rynku w takiej skali 1:24 i nie ma lepszego na chwilę obecną.
  • Odpowiedz