Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok z malutkim hakiem temu pracowałem na nocki na magazynie za 2200 miesięcznie. Miałem tak bogate CV jak: gównostudia, kuchnia w McDonald's i budowa na czarno. W międzyczasie porobiłem sobie kursy, które sponsorował pracodawca (prawie nikt inny z nich nie chciał korzystać), ludzie z magazynu lekko się podśmiewali, znajomi z IT się śmiali bo po bootcampie to i tak się nigdzie nie dostaniesz. Po roku doświadczenia jako junior w gownofirmie jestem dzisiaj trzeci dzień w pracy za 6000. Ja wiem,.że zaraz się zlecą uberwygrywy, którzy wyśmieją te pieniądze, ale jak dla mnie to, że w rok prawie potroiłem zarobki i robię coś co mnie interesuje, zamiast smażenia frytek to zdecydowany #wygryw
#chwalesie #wychodzimyzprzegrywu
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@becvvv: Skąd ten post wygrzebałeś? xD

Ogólnie spoko, nadal ta sama firma, zarobki skoczyły jeszcze o 1500 w górę, zmieniłem B2B na UoP. Byłem zmęczony ciągłym zapieprzem wcześniej, więc ten rok nie uczyłem się niczego nowego po godzinach tylko tyle co te 8h w pracy. Zapytaj za kolejny rok, mam nadzieję przebić granice 10k ;)
  • Odpowiedz
@Ld93: A nawet nie wiem jak to znalazłem xD Ja 5k netto (z benefitami wychodzi prawie 6k) z 2 latami expa jako programista, więc chyba czas zmieniać pracodawcę :D

Jaka technologia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@becvvv: Ja testuję a nie koduję, w sumie nie doprecyzowałem ;)
Obecnie głównie testy API i siedzenie w logach z backendu, kodu raczej nie tykam.
  • Odpowiedz