Wpis z mikrobloga

Co właśnie moja koleżanka udostępniła na FB..

"Liczba przypadków raka wzrosła w ostatnich latach o 1000%. Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzej Mengele Matyja wprowadził zakaz importu i sprzedaży w Polsce pestek z moreli, czyli jednego z najsilniejszych środków przeciwnowotworowych: witaminy B-17 (amigdaliny). Wszechobecne w naszej diecie aluminium powoduje Alzheimera i Parkinsona, a środek zaradczy, czyli minerał krzem, został również zakazany. Żywność GMO i spryskiwanie upraw zabójczym glifosatem dopełniają dzieła zniszczenia - Polacy mają masowo wymierać, a ich liczba ma oscylować w ciągu 50 lat na poziomie 10-15 milionów. Miejsce Polaków zajmą masowo żydzi z Izraela, który będzie likwidowany od 2025 roku. Po to są już u nas wojska amerykańskie - pilnują dla żydów bogactw mineralnych Suwalszczyzny. Polakom nie wolno ich dotknąć. Zbrodniarze antypolscy w rządzie i sejmie czują się bezkarni i nawet nie ukrywają swoich działań. Naród śpi - tańce z gwiazdami i kręcenie dupami. Sklepik z piwem na każdym rogu - la, la, la, la, la, la......"

link - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1969875693316253&id=100008815233649

Nie wiem czy #heheszki #humorobrazkowy czy #teoriespiskowe
Pobierz suzisa - Co właśnie moja koleżanka udostępniła na FB..

"Liczba przypadków raka wzr...
źródło: comment_WkFKv32mLd5gufzWkScb7fA4Wt7Gg7XI.jpg
  • 10