Wpis z mikrobloga

#przegryw
#oswiadczenie
#zwiazki
#blackpill
Ej przegrywy musze was uswiadomić że wzrost i tak gówno znaczy.
Mam te mityczne 190cm wzrostu i co? I gówno nigdy nawet żadna p0lka.na.mnie nie spojrzała i nie uśmiechnęła sie zalotnie.
23lvl here morda nawet przyjemna.
Ale co mnie skreśla to budowa ciała.
Wyglądam jak chudzielec i przez to dla.p0lek jestem niewidzialny i nawet na mnie nie splunie żadna znośna locha.
Dodatkowo jestem nieśmialy i nie inicjuje kontaktów z lochami.
Mam to w dupie i nie zależy mi na odwalaniu cyrków aby tylko dotknąć mitycznej "kobiety"
Takze drogie przegrywy wzrost tak naprawde gówno daje.
Jeśli chcesz ruchać fajne laski ,nie mówie o odpadach i wielorybach to musisz mieć przynajmniej lekko muskularne ciało a najlepiej być przypakowany jak spartański wojownik.
Dodatkowo musisz mieć charyzme, być zabawnym , mieć dobre ciuchy ,ładnie pachnieć, być inteligentnym i zabawiać księżniczke.
Także nawet jakbyście mieli te 190cm jak ja ,to i tak to nie wystarcza żeby p0lki na ciebie spojrzały.

Wzrost to 1szy poziom jak go nie masz jesteś dla kobiet śmieciem i błaznem.
Jak masz te 185cm+ to i tak musisz zapier.dalać co 2 dzień na siłownie i żreć suple garściami żeby p0lka sie tobą zainteresowała
Pobierz kuba-jikj - #przegryw
#oswiadczenie
#zwiazki
#blackpill 
Ej przegrywy musze was u...
źródło: comment_AElOy3AK08vvts5vKU3gBLsk1iK1bQ48.jpg
  • 9
@Choir: racja. Ja.zeby wyglądać atrakcyjnie dla p0lek musiałbym chyba mieć swojego trenera, wp.dalać sterydy , hormon wzrostu i katować sie na siłowni przez kilka lat.
Mam taką przemiane materi że musiałbym żreć po 5k kalori żeby delikatnie przybrać.
I pomyśl tyle harówy żeby jakaś julka na mnie przychylniej spojrzała bo takich dotyranych oskarków to ma w 10 minut na dowóz z tindera.
Ja mam wysrane na związki i wole do końca