Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazkatoli #heheszki #bekazprawakow
Mnie tam się podoba, nawet zabawne całkiem, najzabawniejsza mina Jarka, wyraźnie czerpie satysfakcję z tego co robi ;), takie BDSM troche.
A taką wartościową zawartość można znaleźć w.. partyjnym pisoskim ogranie:
https://wpolityce.pl/polityka/436455-niemcy-znow-wysmiewali-polski-rzad-podczas-karnawalu
Daje 18+ bo jednak BDSM #polityka
PDCCH - #bekazpisu #bekazkatoli #heheszki #bekazprawakow
Mnie tam się podoba, nawet ...

źródło: comment_p2fmyQzS0V4vckwdQ2jEzZ9c1a4VHzGF.jpg

Pobierz
  • 24
@PDCCH:

Znamienne, że wśród karykatur próżno szukać polityków, z którymi sympatyzują środowiska lewicowo-liberalne.


Jak się śmieją to może ze wszystkich, ale przecież lewactwo już tak ma, a w ogóle to co się spinasz jakbym ci rodzinę wyzywał?

Śmieje się z pisurów jak i innych debili obojętnie czy to lewa czy prawa strona, a tutaj mi chodzi że jedynie z kogo się śmieją to ,,prawa" strona.

Czego tutaj nie rozumiesz? 3 raz
Ciekawe kto tym steruje i daje na to pieniądze.


@pikpoland: Strasznie oblężona ta twoja twierdza. Jak za Gomółki "Kto za tym stoi i czemu to słuzy". Nabijanie się z kaczora chyba nie jest "naśmiewaniem się z Polski". Ja nie wiem co trzeba miec w głowie aby widzeć tu "nasmiewanie sie z Polski". A czy jakby to był Tusk na przykład w koszulce z napisem Polska, nie wiem, batożony przez Angelę czy
@PDCCH: xD jaki ty ograniczony jesteś.

Mam #!$%@? na PiS i niech tych debili szkalują.Po raz 4 ci znowu to samo napiszę CHODZI MI O TO ZE LEWA STRONA SWOICH PRZECIWNIKÓW BEDZIE SZKALOWA. ALE NA SIEBIE TO BRON BOZE KARYKATUR CZY CZEGO BO OBI SA TYLKO CI JEDYNI, NAJLEPSI

Jeszcze może nazwij mnie pisiurem albo innym prawakiem mimo że jak upośledzonemu ci piszę od kilku postów że tak nie jest..

Jednak