Wpis z mikrobloga

Mam problem z myszką w csgo. Raz działa jak powinna a raz jakby gubiła sygnał. W Windowsie nie zauważyłem żeby tak sie działo. Ostatnio grałem pół roku temu i wszystko było w porządku. m_rawinput 1, reinstalowalem sterowniki i csa. Mycha to Modecom MC-GM4. Dodam że myszka czasem potrafi się "odłączyć" (mimo ze jest w USB) i po chwili zaczyna działać. Miał ktoś taki problem? poniżej filmik, myszką ruszyłem jednakową prędkością. https://www.youtube.com/watch?v=7gHg3yrTj_Y
#csgo #pcmasterrace #modecom
  • 5
@jo-ole wejdź do csa i będąc w grze rusz tak szybko myszką jak to tylko możliwe. (prawie złam nadgarstek)
I powiedz co się stanie.
A) ruszy się odpowiednio
B) celownik zatrzyma się w ruchu lub wykona za krótki /dziwny ruch
@conqestx: prawdę mówiąc nie ma mnie teraz w domu, ale jak próbowałem to ruch nie wyglądał na normalny. Dodam że jak gram bez botów bądź przeciwników to mam wrażenie ze wszystko jest w porządku (°°
@Dionizy_Zlotopolski: nie miałem -high ale miałem "-novid +matqueuemode 2 -nojoy -nod3d9ex", usunąłem wszystkie, przeinstalowałem cs na inny dysk i nie wiem czy za sprawą tego, czy po prostu coś się jej "odwidziało" ale działa! Dziękuje wszystkim.