Wpis z mikrobloga

No Hejka, jak ktoś chcę przyjeżdża do Wrocławia na studia w tym semestrze, to mam zaoferowania mieszkanie do wynajęcia. Jest na ul. Skrzydlatej. Rozumiem, że nie jest to zbyt blisko centrum ale chyba warto wstać troszkę wcześniej, ale mieć w miarę godziwe miejsce do zatrzymania. Mieszkanie ma 50m2 dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie w dosyć dobrym stanie, pokoje wyremontowane, ale kuchnia nie jest nówka sztuka, wszystko jednak czyste i zadbane. Żadnego grzyba ani nic. Zainteresowanym mogę wysłać zdj mieszkania na priv. Cena to 2000zł jest najniższa, za jaką mogę dać mieszkanie. Pokrywa to koszt kredytu oraz opłaty. Żadne pieniądze nie idą do kieszeni. Możecie sobie mieszkac w ilu chcecie, na 2 osoby każda będzie miała własny pokój i zapłacicie 1k co wydaje mi się ok dealem. W komentarzach proszę o odzew czy oferta jest w ogóle konkurencyjna, bo nie znam się zbytnio na rynku mieszkań xD tagi dla zasięgu, przepraszam ;-;
#przegryw #mieszkanie #wroclaw #oferta
W.....k - No Hejka, jak ktoś chcę przyjeżdża do Wrocławia na studia w tym semestrze, ...

źródło: comment_ABZbRPsbTtthMpBDCb5M1PF9cVzNp0DE.jpg

Pobierz
  • 13
Rozumiem, że nie jest to zbyt blisko centrum ale chyba warto wstać troszkę wcześniej, ale mieć w miarę godziwe miejsce do zatrzymania.


@WielkiPotezniakLujek: nie przesadzaj, to miejsce jest kapitalne właśnie. Na uczelnie tramwajem bezpośrednio, który nigdy nie stoi w korku (cała trasa to wydzielone torowisko, o ile się nie mylę?) Obok Park Zachodni, te stadiony i wiele innych, mieszkałem i bardzo sobie ceniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)