Wpis z mikrobloga

Czołem, chciałbym korzystając z okazji rozkręcić tag pod którym będę wrzucał ogłoszenia z cyklu sprzedam za btc/krypto

Robocza nazwa tagu -> #kryptomarket - obserwuj jeśli chcesz coś kupić lub sprzedać za bitcoina/kryptowaluty

Chcę także stworzyć polskojęzyczną grupę na #zapread która będzie pełniła funkcję "krypto-olxa" - masz coś do sprzedania? Wystawiasz ofertę wraz z ceną w btc/ltc/eth lub innej kryptowalucie(kwestia indywidualna).

#kryptobazar #kryptowaluty #bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
Chcę także stworzyć polskojęzyczną grupę na #zapread która będzie pełniła funkcję "krypto-olxa" - masz coś do sprzedania? Wystawiasz ofertę wraz z ceną w btc/ltc/eth lub innej kryptowalucie(kwestia indywidualna).


@tomosano: +1024
  • Odpowiedz
@fervi: Marketplace byłoby bardziej dla anglojęzycznej społeczności, da się zrobić. Myślę, że dla polskich użytkowników krypto-market to lepsza nazywa.

Swoją drogą to fajny pomysł na biznes, gdyby ktoś zechciał stworzyć konkurencję dla Olx - taki legalny SilkRoad. ( ͡° ͜ʖ ͡°) www.kryptomarket.pl

Już zajęta https://home.pl/szukaj-domeny/#d:kryptomarket.pl ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomosano: W pełni się zgadzam, ale głównie i tak internetowe rzeczy się kupuje + mamy pocztę. Myślę, że na razie Marketplace ma więcej sensu niż Krypto-market
  • Odpowiedz