Wpis z mikrobloga

słuchajcie ogólnie jestem fanem języka #niemiecki i kiedyś postanowiłem że się nauczę i okazało się że w rok doszedłem do takiego momentu kiedy mogłem oglądać telewizje bez przeszkód
i robiłem to z ogromną pasją wszystko karmienie zwierząt w zoo programy o biciu żony teleturnieje zaklinacze psów nocne życie w Berlinie/Monachium/wsi niedaleko Magdeburga

no i zostałem fanem numer jeden #rtl i czasami teraz tez sobie włączam
i #!$%@? jakoś w tamtym roku włączam sobie na luzingu a tam taki program traumfrau gesucht i typy jeżdżą po świecie i szukają dupeczek wiadomo
ale sceneria coś mi przypomina

no typiarka stoi #!$%@? w parku kasprowicza w #szczecin i w ogole odcinek dwa oblechy szukają kobiety w Polsce
#!$%@? zwariowałem a że byłem na dobrej bombie to od razu pełna fascynacja zaangażowanie i szeptanie po cichu spielberg by tego nie wymyślił wiecie o co chodzi

ta historia nie ma puenty za bardzo ale że dzisiaj mam dużo do roboty to przypomniało mi się o tym odcinku i chciałem go obejrzeć drugi raz

i znalazłem profesjonalna strone internetowa jednej z tak mi się wydaje uczestniczek Wiolki która najwyraźniej prowadzi stronę dla Niemców szukających partnerki Polki

i #!$%@? tutaj zadaje moje pytanie czy naprawdę takie strony funkcjonują w dwudziestym pierwszym wieku ze polka/Rosjanka/Brytyjka z katalogu czy to tylko taki scam zdjęcia z internetu wyślij pan sto złotych

no ale niby statystyki na dole strony pokazały ze trzy osoby online no nie wydaje mi się żeby aż trzy osoby oglądały traumfrau gesucht no umówmy się
#rozowepaski no nie mam pojęcia jak te bzdury tagować
bojazn - słuchajcie ogólnie jestem fanem języka #niemiecki i kiedyś postanowiłem że s...

źródło: comment_B7T1CTbsx7sTJnF2Nj1gndh4gCyu03pt.jpg

Pobierz
  • 7
@bojazn: W większości takie stronki to fake, aby tylko namówić osoby do zarejestrowania się i pewnie opłacenia jakiegoś dostępu.

Swego czasu przy okazji wycieku danych z tej słynnej amerykańskiej strony (w których mogłeś niby szukać kogoś do zdrady) okazało się, że 99% zarejestrowanych użytkowniczek to fake konta albo utworzone przez administratora. Właśnie tylko po to, aby naciągnąć naiwnych.