Wpis z mikrobloga

@kosinio: ok znalazłem

Muszę was wszystkich zaskoczyć, bo słynny Kapral Kręgiel z dokumentu "Kawaleria Powietrzna" , jest w służbie do dnia dzisiejszego jako zawodowy podoficer Starszy Sierżant Jacek Kręgiel. Nadal jest niski taki jak był w serialu, ale przytył troche. Już w 13 odcinku można było u niego zobaczyć na pagonach awans bo był już wtedy Starszym Kapralem, tak samo jak Kapral Zatke. Z tym że komuś z kadry oficerskiej
  • Odpowiedz
@resorak super, bardzo dziękuję za info...jak będziesz znów widział Starszego Sierżanta Jacka Kręgiela pozdrów go od wszystkich mirków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Panowie sami wprowadzacie się w błąd. Jacek kręgiel pracuje w cywilu jako Elektryk w firmie Elektroinstal i Miechowie jest brygadzistą. Dalej drze na wszystkich mordę. Nie ma prawa jazdy bo jak sam uważa nie nadaje się do kierowania pojazdem. A roli w tym "dokumencie" wstydzi się i #!$%@? na wszystkich którzy o tym mówią. Pozdrawiam :D
  • Odpowiedz
Faktycznie. Oglądałem właśnie dokument pt:,, ostań zolnierzem" pokazywali ośrodek szkolenia w Lęźnicy Wielkiej. Wiedziałem, że skądś znam ta twaz. Jest już chorąży sztabowym.
  • Odpowiedz
@mikeywwa: Żadne farmazony. Faktycznie Jacek Kręgiel pracuję w cywilu, zresztą pod jednym z materiałów o serialu na kanale YT "Telewizja z Kartonu" dwie osoby potwierdzały ten fakt, i miały okazję z nim rozmawiać.
Cytat: "..Kapral Kręgiel żyje żyje i ma się dobrze w cywilu .spotkałem go osobiście na modernizacji PKP w Kielcach nic sie nie zmienił dalej drze ryja .....;) Przyjechałem na końcówkę budowy i kolega mi powiedział że ,Jacek
  • Odpowiedz