Wpis z mikrobloga

@bolag czyżby męczyło cię nawracające zapalenie zatok? I będziesz udrażnial ujście żeby było lepiej? Btw wygląda jak warszawa na postępu albo każdy pokój przedoperacyjny wygląda tak samo
  • Odpowiedz
@bolag: a czołowa czy sitowa? Ile trwał zabieg? I jakie opatrunki, tamponada czy żelowe? Daj znać jeszcze jak wrażenia po wypisie ;>
  • Odpowiedz
o zabiegu pierwsze 20 minut ciężkie bo oddychanie tylko ustami+ spływająca krew. Teraz czyli prawie godzinę po jest stabilnie. zobaczymy co będzie jak puszc


@bolag: miałem parę lat temu. Pierwszy wieczór po zabiegu poproś pigułę o coś na sen, sama kroplówka nie daje rady. Kolejne dni to już luzik.

Najgorsza będzie dzisiejsza noc i moment zdejmowania szwów za kilka tygodni ( nie boli ale uczucie jest fatalne :f )

Zdrówka
  • Odpowiedz
@bolag taka ciekawostka - u mnie nie było wiadomo co jest nie tak problemy z oddychaniem niby wygląda na alergie ale żadne testy nie wyszły - tniemy. Po operacji jak ręką odjął do czasu minęło półtorej roku to samo te same problemy operacja spoko wycięte spoko wszystko drożne. Okazuje się że to alergia na Warszawe i warszawskie powietrze. Wyjechałem do Szkocji zero problemow z oddychaniem i nie chorowałem od września (wcześniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SmoQ89 do teraz nie było tragedii, ale poprosiłem o piguły i przespałem większość czasu po operacji
Najbardziej boję się że w nocy nie będę miał co robić bo już wyspany jestem
  • Odpowiedz