Wpis z mikrobloga

@inlovewithssri: A wg mnie to po prostu Agatka poza mówieniem mu "spier..." w końcu powidziała mu na poważnie, że przegiał, tutaj mogłbym wymieniać ale każdy wie czym i jakie konsekwensje przez to są i będą w przyszłosći i to był ten bodziec i tym sie przejał i doszedł do wniosku ze to przez te streamy poniekąd stracił ją a dodatkowo podał jej numer i wyciekły jej dane. Teraz się uspokoił i
@cichy-wykopek:
Szanowny Panie,

nie jest Pan osobą uprawnioną do decydowania, czy mam usunąć konto, czy nie! Poza tym zasłanianie się "brakiem wyczucia ironii" u adwersarza jest bardzo wygodną, aczkolwiek kiepską wymówką na własną ułomność intelektualną, toteż lepiej, by się Pan przestał kompromitować i udał się na kurs dobrego wychowania, zanim zacznie się Pan wypowiadać publicznie.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@uczony_intelektualny:
Czcigodny przedmówco

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji - jest Pan osobą niepoważną oraz niewychowaną, jak raczył to pan wcześniej wytykać innym. Podsumowując wszystkie akty Pańskiej niedojrzałości umysłowej, zachęcam raz jeszcze do podjęcia radykalnego kroku w postaci dezaktywacji Pańskiego konta, oraz udanie się na wyżej wymieniony kurs, który tak bardzo Pan zachwala.

Pozdrowienia
cichy-wykopek
@cichy-wykopek:
Szanowny Panie,

myśli Pan, jeśli będzie Pan parodiował mój styl wypowiedzi i w ten sposób udawał Pan osobę inteligentniejszą ode mnie, to się Pan grubo myli! To Pan jest osobą niedojrzałą, niewychowaną, nie posiadającą szacunku wobec innych osób, pogardzającą innymi osobami (zwłaszcza tymi, które przerastają Pana w wielu aspektach)! Mało tego, jest Pan osobą, która lubuje się w oglądaniu i wspieraniu patologicznych występków wielu wątpliwej reputacji osobników, którzy nagrywają swe