Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, posiadam lapka lenovo. Jest u wgrany oryginalny Windows 10. Chce teraz zrobić formata i zainstalować Windows 7. Odpalam kompa i w ustawieniach daje żeby mi się zrestartował i otworzył z pendrive. Po chwili wyskakuje mi taki komunikat. Ktoś wie o co chodzi? #komputer #laptopy #informatyka
Sicarioo - Mam taki problem, posiadam lapka lenovo. Jest u wgrany oryginalny Windows ...

źródło: comment_Y52u9rvJsdHKEKACZ8ShnVI4wk6wcAaH.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kapec7000: nie No sprawdzałem na stronie lenovo, stery są na Windows 7. Tak to bym nie ryzykował :) ale wiesz jak coś mi się nie będzie podobać to wroce na dziesiątkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sicarioo: zawsze mnie dziwi, gdy ktoś ma problemy z dziesiątką. Nie miałem stabilniejszego i mniej problemowego systemu, a używam go na Lenovo T61 (ponad 10 lat już ma), na nowoczesnym PC z i5 8400 oraz starszym z i3 4150. Nie było również problemów na starych C2Q 6600 i 9400. Płyty główne różnych producentów, grafiki NVIDIA i AMD, dyski SSD i HDD, aktualizacje włączone... Łączy je jednak jedna rzecz - na
  • Odpowiedz
  • 0
@kapec7000: może być tak jak piszesz. Powiem ci ze wcześniej nie miałem żadnych problemów, a pokoikach dwóch trzech latach zaczęło się. Stare gry typu need for speed przestały mi działać (bardzo mało fps i ścinanie ekranu) No dużo różnych przebojów miałem. Po prostu chce przetestować Windows 7 zobaczymy
  • Odpowiedz