Wpis z mikrobloga

Jako, że mam nadmiar minipc AMD Geodeo (sprzet przemysłowy, bardzo małe wymiary) a ostały mi sie ostatnie 3 sztuki (sprzedałem juz sporo na ebay) robię #rozdajo.

Jeden trafi do kogoś z was.
Pelna specyfikacja podana jest tutaj https://allegro.pl/oferta/router-komputer-mini-pc-dt-166-amd-geode-lx-500-7876452658
Koszt wysyłki pokrywam ja. Udział biorą wszyscy (razem z zielonkami z kontem nie nowszym niz data tego wpisu)

Do czego moze sie to przydac? Np. jako router (ma mega niski pobor mocy i do tego jest to x86)
Do retro gier. Bez problemu ciagnie emulatory, bez problemu odpala np. Commandos czy tez Heroes 3

Pelna specyfikacja i więcej fotek urządzenia ->


Plusujecie do jutra do 21:30 i od razu losuje zwycięzce. Paczkę wysyłam dokładnie ok 25 kwietnia (jak będę w Polsce na święta)
nandrolone - Jako, że mam nadmiar minipc AMD Geodeo (sprzet przemysłowy, bardzo małe ...

źródło: comment_O6bgXRcusS6hskMAD0Vg04K6wkphopdO.jpg

Pobierz
  • 88
Tak myślę sobie bo przydałby mi się do podstawowego CCTV, tzn na działce mam jedną kamerę, a ta wpięta jest w router. Na takim minipc byłby odpalony lajtowy program do podglądu tejże kamery plus to, że włączałoby się nagrywanie jak wykryje ruch. Nada się? ( ͡° ͜ʖ ͡° ) dodałbym ofc trochę ramu najpierw bo kilka kości mi zalega gdzieś