Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z ojcem, mianowicie jakieś 10 lat temu wykryto u niego stwardnienie rozsiane i od tamtej pory jego stan psychiczny stale się pogarsza. W obecnym momencie w domu mieszka mój młodszy brat, mama i ojciec, dodam że ojciec chodzi o kulach bo ze względu na sm wysiadła mu noga. Obecnie mam urlop wiec przyjechałem do rodziców i co zastałem: ojciec waży na oko 130kg, nie ma zamiaru schudnąć lub ćwiczyć pomimo że w domu są orbitreki, hantelki i inny sprzęt do ćwiczeń, on tylko je i ogląda telewizje, myje się co 2-3 dni i od niego śmierdzi, jakiekolwiek uwagi na temat jego wagi lub higieny kończą się tym że wpada w szał tłucze pięścią w to co ma pod ręka i zaczyna wyzywać wszystkich naokoło, z tego co mi powiedział brat to awantura jest co 2 dni z byle powodu. Dodatkowo jak ojciec jest sam w domu to dzwoni do swoich znajomych i opowiada im jakieś zmyślone sytuacje, wyzywa matke i brata i robi z siebie ofiare, brat zostawił parę razy włączony dyktafon i się takowe rozmowy nagrały, szczerze mówiąc jak to odsłuchałem to mi się niedobrze zrobiło od tego co on mówił. I teraz sytuacja z wczoraj, matka zastawiła mi samochód swoim więc idę do domu, wołam brata żeby mi dał kluczyki do auta mamy, ojciec jak mnie zobaczył, coś mu się nie spodobało w moim wyrazie twarzy i zaczął coś tam sobie wyklinać i poczłapał w stronę telewizora, mama to usłyszała i pyta się brata o co chodzi, ten jej powiedział że ojciec zaczął sobie mnie wyzywać bez powodu, w tym momencie ojciec złapał brata który stał obok niego i zaczną nim szarpać, dodam że brat waży 60-70kg, no wiec byłem zmuszony podejśc i odepchnąc ojca od brata tak że się wywrócił, po tej akcji ojciec siedział i przez jakieś 40minut wyklinał wyzywał i odgrażał się kogo on to na mnie nie naśle i jaki #!$%@? za to wyłapie.
I tu pojawia się pytanie co z nim zrobić? Dodam że spuszczenie mu #!$%@? odpada bo to raczej nic nie da a on zadzwoni po policje. Na badania psychiatryczne się dobrowolnie nie zgodzi. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 3
  • Odpowiedz