Wpis z mikrobloga

@ziomal01: nie

ZIELENIEC:
Ze SKI-PASSu czasowego i dniowego może korzystać tylko jedna osoba (osoba, która jako pierwsza skorzysta z danego SKI-PASSu przy bramce, zostanie spersonalizowana).

CZARNA GORA:
Z karnetu czasowego, w okresie jego ważności, może korzystać tylko jedna osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fortySeven: Ale widziałeś jak taki automat działa czy wiesz to z opowieści internetowych? Zresztą jak by to miało działać? Co jak zrobi się ciepło i zdejmie kask gogle i kominiarkę?
Zamieniłam się w Białce (i nie tylko, również w Austrii) karnetami i nic mnie nie blokowało. Nawet mi się zdążyło na bezpłatnym (dla dzieci do 120cm) jeździć i nie było problemu i nikt się nie czepiał. Ale wiem że jak przechodzę
@melba: ja za to dostałem bana po dwóch zjazdach na karnecie żony. Z tego co pisał ktoś z pracowników na którejś z grup, to robią zdjęcie przy każdym przejściu przez bramki, automat weryfikuje różnicę i tylko prosi człowieka o potwierdzenie - a to 3 sekundy roboty.


@fortySeven: jeżeli kobieta i miężczyzna mają na tyle podobną posturę, że mogą jeździć w tym samym kasku/kurtce/googlach, to się uda
@fortySeven: w kominiarce/goglach/kasku włosy to nie problem, ale różnica w posturze już tak. Moja różowa jest prawie mojego wzrostu i oboje jesteśmy szczupli, więc chociaż na pewno ważę dużo więcej, na kamerach myślę, że by to przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziomal01: ja w zieleńcu sprzedałem typowi karnet na cały dzień ( różowemu się odechciało) i dałem swój nr gdy był jakiś problem. Typek cały dzień bez problemu śmigał :)