Wpis z mikrobloga

@KualaLumpur w czwartek I piatek mam bardzo wazne badanie... Orginalnie do piatku mialem zarbrac wszystkie swoje rzeczy ze schroniska ale ze mam te badanie mam czas do soboty - niedzieli. Pozniej nie wiem co bede robic... Bez biletu na komunikacje miejska bedzie mega lipa I take naprawde to prawdziwe schody dopiero teraz sie zaczna.
@KualaLumpur cos kolo 30$ ale tygodniowy sie nie oplaca boo miesieczny kosztuje jakies 105$ ten osrodek wydaje tygodniowy bo pewnie z miejskim transportem (cta) maja jakis deal a po drugie wydajac bilet na tydzien sa w stanie kontrolowac ludzi ktorzy z ich pomocy korzystaja... Do osrodka trzeba przychodzic Raz na 3dni nie przyjdziesz wylatujesz, przyjdziesz a alkomat wykaze pozytywny wynik wylatujesz na tydzien... 2 razy cie zlapia wylatujesz na 6miechow...
@KualaLumpur transport z punktu a do punktu b... Tylko tyle I az tyle. Gdybym znalazl jakas prace Jak do niej dojade? Wiesz Chicago jest kilka razy wiekesze niz no Warszawa... Juz bylo kilka osob kyorzy pisali mi ze on I daliby rade chodzic pieszo... Ok zalozmy ze bede chodzic pieszo do pracy no no 7rano (normalnie zaczyna sie prace na budowie 5-6... No ale zalozmy ze na 7...) Musialbym wstac 2 godziny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Icon_of_sin:

Nie no z buta po Chicago to sie nie da chodzić. Myślałeś o przeprowadzce do mniejszego miasta? Masz jakieś konto w banku albo coś gdyby ktoś chciał Ci pomóc z tym biletem? Nie miałbyś pokusy wydać kase na alkohol?
@KualaLumpur hehe... Juz jedna chcisl mi pomoc ale Jak sarkastycznie nspisalem ze kupie alkohol I dragi to see obrazila piszac jaki to debil ze mnie... A mi sir wydaje ze tego typu osoby tylko czekaja na tego typu odzywke any miec swiety spokoj I uczucie ze " ale ja chcialem pomoc ale alkoholikem kasy przeciez now wysle..." Pokazac innym wykopkom Jacy to dobrzy ludzie tu SA tylko ci zli bezdomni alkoholicy/cpuni... A