Wpis z mikrobloga

@Wakesuioespeps: ja ogólnie polecam serie la roche posay effaclar. Co prawda to koszt około 6 dych, ale ostatnio była na przykład promocja w super pharm, ze drugi produkt za grosz. Ogólnie u mnie nic taniego się nie sprawdza, tylko dermokosmetyki
  • Odpowiedz
@Wakesuioespeps: Bedac dojrzewającym gowniakiem, borykalem sie z problemem tradziku,nic nie pomagalo,masci,zastrzyki,nic.Mialem wtedy motocykl "Romet", dwubiegowy,dlubalismy przy nim z kolegą praktycznie codziennie.Ostatnim etapem wieńczącym dłubaninę bylo malowanie owego cuda.Po malowaniu kiedy wrocilem do domu,całą twarz mialem pokrytą żółtą farbą.Jedyną rzeczą, którą mogłem usunąć farbę z twarzy był rozpuszczalnik do farb ftalowych.Wyczyscilem całą twarz,piekło jak diabli ale o dziwo po kilku dniach zaczął zanikac mi tradzik a po 2 tygodniach zupełnie ustąpił.
  • Odpowiedz
@przeeemoooo z mydłem jest tak, że jeden rabin mówi tak, drugi rabin mówi nie. Teoretycznie mydło to jest okropny wybór na skórę, ale w praktyce wielu osobom się sprawdza. Ja osobiście nie polecam.
  • Odpowiedz