Wpis z mikrobloga

  • 2
Gdzie mogę się przyjąć do pracy jako student z masa wolnego czasu? Moze być nawet praca zmianowa 6-14-22-6 mam bardzo elastyczny grafik. :)
Przeglądam olx, ale póki co brak odzewu, może jakaś agencja pracy? Coś polecacie?
Procz CC
#lublin
  • 12
  • Odpowiedz
@GaGu

Na fb jest grupa dotycząca poszukiwań i ofert pracy w Lublinie.
Wiadomo, jest sporo spamu typu "chcesz zarobić 1000zl w tydzień bez wychodzenia z domu? Priv", ale coś normalnego też powinno się znaleźć :)
  • Odpowiedz
@07zglosSie: wiem, że będą targi pracy, ale w tym czasie bede mial "dorywczą prace" :) i niestety nie bede mogl w tym uczestniczyć, więc zostało mi poszukiwanie czegoś na własną rękę :)
  • Odpowiedz
Ja pracuję z agencji team work i jest wszystko spoko tylko do pracy np. w stocku czy jakiejś wytwórni słodyczy musisz mieć książeczkę sanepidowską
  • Odpowiedz
  • 1
@GaGu ja w czasie studiów pracowałem w stocku, przez agencje której nazwy nie pamiętam ale znajduje się na Skłodowskiej i ludzie z niej pracują też w leclercu. Polecam szczególnie pracę na nocnej zmianie, z mojej perspektywy szybciej mijał czas i pieniądze były większe ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kwklej mam książeczkę wlasnie, wysłałem tam cv kilka dni temu, jeszcze nie oddzwonili, nie wiem, może przejść się do nich osobiście?
  • Odpowiedz
@GaGu: lepiej osobiście iść, jak do nich dzwoniłam to też nie odebrali ale później oddzwonili, tylko przez telefon zbytnio rozmawiać i tak nie chcieli więc musiałam tam iść
  • Odpowiedz
@GaGu: pracuje w leclercu na zana, piszesz w kazda srode grafik kiedy jestes wolny na nastepny tydzien i cie babka ustawia na na przyklad 3 z 5 dni, jesli nie masz czasu nie napiszesz to nie pracujesz w ten tydz, 12 70 netto, praca od reki idziesz do agencji podpisujesz umowe jeszcze tego samego dnia, Fulljob na chopina, praca to siedzenie na kasie
  • Odpowiedz