Wpis z mikrobloga

#seks #zwiazki #niepopularnaopinia
Bardzo niepopularna to będzie opinia ale uważam, że "używane" #rozowepaski są lepsze i do związku i do segzu niż dziewice.
Wiedzą mniej lub więcej co lubią, wiedzą czego nie lubią, mają jakieś preferencje, mają doświadczenie i nie będą się zastanawiały jak to jest z innym. Niech se mają sentyment do swojego pierwszego razu z kimśtam. Jak typ nie może myśleć o innej opcji niż #dziewica to pewnie albo ma tak niskie mniemanie o sobie, że się boi że różowa będzie porównywała go z innym,który oczywiście w jego oczach zawsze będzie lepszy i nigdy mu nie dorówna albo po prostu ma jakiś fetysz który sobie racjonalizuje.
Też kiedyś mnie jakoś zniesmaczało jak się zastanawiałem o przeszłości różowej ale z czasem przyszło otrzeźwienie.
  • 11
@male_przyjemnosci nie rozumiem czemu niepopularna, dla mnie to oczywista oczywistość. @agaja mi już kiedyś tłumaczyła swój odmienny punkt widzenia, nie dałem się przekonać ale rozumiem takie podejście. Mimo wszystko nie rozumiem wykopowego ideologizowania dziewictwa, mam wrażenie że tak robią tylko prawiczki.
@agaja: najprostsza różnica polega na tym, że chodzi o spróbowanie czegoś zupełnie nowego. Taka różnica jak między jedzeniem całe życie jednej bułki i chęci spróbowania czegokolwiek innego a jedzeniem różnorakich bułek i chęci spróbowania jeszcze jakiejś innej. W pierwszym przypadku myśli mogą być natarczywe a drugie mogą być chwilową fantazją.