Wpis z mikrobloga

-TERAZ TO CZASY SIE NIE LICZOM, SPOKOJNIE.
-TO TESTY TYLKO.KTO CI NA TESTACH BĘDZIE NA 100% JEŹDZIŁ? ONI WIEDZĄ CO ROBIĄ.
-NIE MA CO SIĘ MARTWIĆ W AUSTRALII ODPALĄ!
-ALE SKĄD WIESZ JAK ON JEŹDZI? MOŻE MA TAKI PLAN? MOŻE ZATANKOWANY NA FULL? MOŻE COŚ SPRAWDZAJĄ? WIESZ COŚ NA TEN TEMAT? JAK NIE TO SIE ZAMKNIJ!
-JA W NICH WIERZE, JESZCZE BEDA WALCZYC O TOP 10, ZOBACZYCIE.

XD

Taki wasz widok #januszef1 Bo przecież nic złego nie można mówić na Williams że mają dziadowski bolid bo od razu ,, eksperci" cię od antypolaków zaczną wyzywać czy innych śmieci.
Przyjmijcie na klatę że to będzie kompromitacja, a miejsca lepsze niż dwa ostatnie dla kierowców Williamsa to będzie zaskoczenie i sukces.

Kubica umie jeździć i to fakt, ale nic w takim bolidzie nie osiągnie.Wstawić Hamiltonka zasranego czy innego Vettela do tej pierdziawki i by takie same albo nawet gorsze czasy kręcili niż Robert.
#kubica #f1
Pobierz technojezus - -TERAZ TO CZASY SIE NIE LICZOM, SPOKOJNIE.
-TO TESTY TYLKO.KTO CI NA T...
źródło: comment_GEZAAonprtkNNgsFWTh5rdv5XjlL0WMv.jpg
  • 10
@technojezus: to nawet nie chodzi o to, że taczka, tylko #!$%@? przez cały poprzedni rok w williamsie mówili, że zrozumieli problem i następny bolid będzie lepszy, a tu taki sam taczkowóz xDDD
@KOXsu: ale kto liczy? bo na pewno nie ja.Wiadomo od dawna że nic nie osiągną, a tutaj część nadal w bańce żyje, że to nie ma się co martwić i że dobrze będzie.

To co podałem na górze, to wyczytałem na przestrzeni kilku dni na wykopie.

To janusze liczą i wysrywają jakieś wypociny jak np. @Jestem_tu_zielony.

Poczytaj sobie co piszą niektórzy na blogu powrót.Tam to dopiero poziom januszostwa przekracza wszystkie
@Jestem_tu_zielony: ale co zabolało? że głupoty piszesz?

Jakie były dzisiaj testy? Co sprawdzali? Wiecie? Znacie plany? Ehh szkoda strzępić ryja na te pomyje co tu lecą. Czekam do Australii. Jak widać same śmieci zalały tag.


Bo jak wiadomo tylko Williams testuje, nikt inny xD
Nie dość że głupoty piszesz to jeszcze wyzywasz, nic tylko pogratulować.