Wpis z mikrobloga

co tu dużo gadać, XXI w. W pierwszym odcinku serialu Bodyguard na netflixie: kobieta zamachowiec, kobieta snajper, kobieta saper, głowny dowódca jednostki kobieta, osoba sterująca pociągiem kobieta maszynistka i ofc rózne kolory skóry.


@Whatswrongwiththeworldmama: k----------a jak mogli zrobić serial gdzie wszyscy bohaterowie nie są białymi mężczyznami k-------------------------a
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: ja p------e xD. Przyczepiłas się do mnie ze zwróciłem uwagę na sytuacje w serialu w którym na każde ważniejsze stanowisko wojskowe została wciśnięta kobieta, mimo ze powszechnie wiadomo ze kobiety średnio nadają się na żołnierzy i taka sytuacja w rzeczywistości jest cholernie nierealna. Nie mam żadnego problemu po prostu zwróciłem uwagę na sytuacje w serialu która jest śmieszna i tyle
  • Odpowiedz
@Whatswrongwiththeworldmama: ale czemu się denerwujesz? i dlaczego uważasz że kobiety nie nadają się na żołnierzy? było sporo żołnierek w historii. poza tym nie jest to serial oparty na faktach (chyba że się mylę to wtedy mnie popraw) więc nie wiem co ma poprawność polityczna do tego że twórca wymyślił sobie takie a nie inne fikcyjne postacie. śmieszne to by było jakby piłsudskiego grała kobieta
  • Odpowiedz
@worm_nimda: bo biali tworzyli content ? Bo bialy napisał muzyke, bialy napisał scenariusz teledysku, biali zagrali role - bo biały ma wyzsze ambicje niz naruchać dzieci i dorobić sie szybko chociazby cudzyn kosztem? Hm, moze sie myle
  • Odpowiedz