Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: -kompletnie nieznany dla 90proc ludzi w Polsce -hasla dokladnie jak PO i PiS czyli reforma UE (pomijam ich nierealnosc) -zero struktur oprocz bezideowych samorzadowcow i zero twarzy oprocz jego twarzy -konserwatysci na niego na bank nie zaglosuja - niektorzy wolnosciowcy byc moze zaglosuja ale tylko ci ktorzy nie przeczytali jego programu bo bo przeczytaniu jedyne co zrobia to facepalm
To daje 1 procent - teraz pytanie czy wezmie skads 1mln
@yahoomlody: 2 proc nie przekroczy na bank - niska frekwencja az takiego boosta nie daje. Moze sie tak wydawac bo go na wykopie pelno ale korwina 5 lat temu bylo do porzygu tak ze wydawalo sie ze 8 procent ma w garsci a jak sie skonczylo kazdy wie. Wykop nie ma zadnego przelozenia na rzeczywistosc. Kompletnie nie jest reprezentatywny.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: przecież on mówił że nawet jak się dostanie to będzie kandydował do sejmu.

@WydajnaJednostkaIndywidualna: podejrzewam że jeśli by się dostał, to w przypadku dobrego wyniku w wyborach parlamentarnych przeniósłby się do sejmu


@CytrynowySorbet: @szasznik no właśnie tak kategorycznie tego nie stwierdził z tego co ja oglądałem. nie wiem jak wygląda z perspektywy prawa obejmowania obu stanowisk ale z perspektywy wydajności pracy słabo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no właśnie tak kategorycznie tego nie stwierdził


@WydajnaJednostkaIndywidualna: wydaje mi się że na jednym ze swoich wystąpień mówił że traktuje wybory do PE jako "trening" przed sejmem.

A co do samego mandatu posła/europosła to wydaje mi się że nie można pełnić obu funkcji.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: wydaje mi się że na jednym ze swoich wystąpień mówił że traktuje wybory do PE jako "trening" przed sejmem.


@szasznik: z tego co kojarzę to bardziej jako reklamę/promocję, przynajmniej ja to tak odebrałem :)

to akurat jest dobry pomysł bo oswaja z nazwiskiem, a wiele ludzi głosuje na nazwisko bo brzmi znajomo.