Wpis z mikrobloga

Z czego utrzymuje się Jachimek? On gdzieś pracuje? Wynajem mieszkania to nie jest tania rzecz (NAWET w Łodzi), do tego ponoć płaci albo i nie płaci alimenty, a tu z kielni jeszcze wyciąga 700 zł na domek, alko itp? Nie zrozumcie mnie źle, do portfela mu nie zaglądam, po prostu jestem ciekawy bo wydatków trochę ma miesięcznie a nie wyglada mi na osobę która lubi się z uczciwą pracą #danielmagical #patostreamy #patoshore #jachimek
  • 16
  • Odpowiedz
@dziki: Kulwa Kaśka coś pisała kiedyś ale dokładnie nie pamietam watku o pracy. Alimentów pisała że nie płaci. Na hotelu chyba robił. Ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
@dziki: kredyt, pożyczka, chwilówka ? Mieszkanko może kogoś z rodziny ? I nie ma dużo opłat pamiętaj że alimenty są pobieranie od jakiegoś pułapu, może najniższa krajowa ? Kolo pewnie przytula 500 zł na fajki i alko i tak funkcjonuje z dnia na dzień ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: Nawet jak jesteś na najnizszej krajowej to komornik ci zabierze, no chyba że dogadasz sie z komornikiem i zadeklarujesz kwote jaka jestęś w stanie spłacać. Zresztą nie moja bajka więc tylko mogę pisać o domysłach.
  • Odpowiedz