Wpis z mikrobloga

@Abomination: Oj nie chciałbyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza przechodzić koło okna, albo zadzwonić do drzwi, Odeł wbija przez zamknięte, groźny, niebezpieczny, ale tylko je otwórz i wejdź to już jesteś kolega a on kołami do góry Cię wita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abomination: Ostatnio jak wystrzelił za jednym to jakby nie fakt że wbiegł w gałęzie i zrobił 16 tys przewrotek to by go złapał, zając slalom, Odi za nim, zwrotny skurczybyk :P
  • Odpowiedz
@KornixPL: Gorzej jak przyjdzie okoliczna dzieciarnia i zapyta "mogę dotknąć siusiaka"? Wez mu może zmień to imię. XD A w ogóle, to psy takie mądre są, że reagują na dwa imiona, czy mógłbyś krzyczeć "musztarda" i tez by zareagował? Bo ja jestem z #kitkuteam, ale psy też są fajne - takie #!$%@? trochę.
Tylko fajnie jak pies jest stary i daje się głaskać, ale nie ma siły skakać na człowieka.
  • Odpowiedz
@Abomination: Nie reaguje, ale jak wołam go Odi, Siusiak, Kaban to wie że do niego :D
Dzieciaki go uwielbiają, nie dość że przyjdzie się cieszyć to przyniesie piłkę, da łapkę a piłkę później odda.
Pies trochę zawiedziony, bo dzieci mają 3 i 7 lat i za daleko to on za nią nie pobiegnie ale z sąsiadami można pogadać a młodzi zadowoleni :D
  • Odpowiedz
@Abomination: Babcia ma kotkę, typowa dama:
Dzisiaj mnie nie dotykej, ale na kolana wskoczy bo jemy, ale jak chcą ją pogłaskać to zejdzie, nie to nie.
Innym razem już od drzwi robi slalom między nogami, trzeba uważać żeby się nie zabić, ale chwilę później: Już nie, zostaw :P
  • Odpowiedz
@KornixPL: To jest fajne w kitkach. :) Uwielbiam chodzić do ludzi co mają kitku, które się do mnie przykleja a właściciele są zdziwieni/#!$%@?, dlaczego kitek się tak zachowuje. XD A to po prostu trzeba mieć kocią naturę i #!$%@? na kota z umiarkowanym, fałszywym zainteresowaniem - wtedy kitku jest twój.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abomination: Myśmy się trochę pożarli, ale jest coraz lepiej, bo kilka ostatnich wizyt u babci to było zabieranie kitku do weterynarza i jak wczoraj przyjechaliśmy to uciekła do drugiego pokoju :P
  • Odpowiedz