Wpis z mikrobloga

@Chillvent: #lunchbox :P
W poniedziałek miałam pastę jajeczną z warzywami, od wtorku do dzisiaj fasolkę szparagową z kurczakiem i ciecierzycą, na jutro mam hummus z gofrem marchewkowym i pomidorami.
Pytanie dlaczego potrzebujesz wyeliminować pieczywo z diety - węgle czy gluten?
  • Odpowiedz
@Chillvent sałatki - robisz warstwowo, na dół ciężkie/mokre składniki, na wierzch sałata, sos osobno - pierdyliard możliwości, można zrobić wieczorem i z konkretną ilością białka i tłuszczu więc sycą na długo
  • Odpowiedz
@Chillvent: owsianka z wszelkimi możliwymi dodatkami (robiona na wodzie, mleku, napoju kokosowym albo migdałowym)- bardzo dużo możliwych opcji więc nie znudzi się szybko, naleśniki albo omlet- na wytrawno lub słodko, tortilla śniadaniowa z bekonem jajkiem awokado itd., granola lub musli z owocami i jogurtem naturalnym, sałatka z jajkiem i bekonem lub kurczakiem, kuskus kub kasza jaglana z burakiem, fetą i ciecierzycą.
fajną opcją na szybko nie wymagającą odgrzewania w pracy
  • Odpowiedz
@Chillvent: polecam hummus z warzywami. Można równie dobrze zrobić dzień wcześniej jak i rano. Kombinacji smakowych jest multum. Nie ma mocnego aromatu, wiec nie przeszkadza współpracownikom. Sałatki tez są spoko, ale dla niektórych kłopot ze dłużej trwa konsumpcja.
  • Odpowiedz
@Chillvent: jogurty z musli i owocami, twarożki z warzywami owocami, sałatki owocowe, warzywne... Dzisiaj na 2 śniadanie wpada mi twarożek z bananem i orzechami, a na lunch leczo warzywne ;)
  • Odpowiedz