Wpis z mikrobloga

Ma u mnie miejsce niesamowita wojna nerwów dotycząca Natalki z humana. Ciągle balansuję między jednym a drugim. Chciałbym ją poznać, zastanawiam się jak to zrobić, chciałbym ją trzymać za rękę, przytulić, aż nagle wjezdża BLACKPILL z dnia 10.02.2016, kiedy #p0lka patrycja pokazała mi, że przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym zrobił. I potem znów o niej myślę, chciałbym ja widzieć ALE STOP STOP PO CO TO? 168,5! 168,5! 168,5! BLACKPILL! Ratunku już nie ma, przebrała się miarka #!$%@?. Może jakbym miał 175cm to mógłbym liczyć na jakiś cud, ale karłowatość 168,5cm to totalne przegięcie #!$%@?. A w pakiecie polacki ryjec 1/10 i zakola.
Natalka Natalka Natalka Natalka Natalka...
168,5! 168,5! 168,5! 168,5! 168,5! K A R Ł O W A T O Ś Ć 168,5CM!
I to jest straszne. Z jednej strony chciałbym się o nia postarać, ale wtedy wlatuje blackpill. I tak ciągle balansuję między jednym a drugim. Ekstremalny poziom #!$%@?, to wynik karłowatości 168,5cm, polackiego ryjca 1/10 i zakoli. Również 10-letnie doświadczenie w polskiej dynamicznej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem) pozostawia po sobie ślad. No najchętniej bym wziął usunął to konto, złapał Natalkę z humana za rękę, poszedł z nią na kawę, przytulił... ale ZARAZ ZARAZ... 168,5! 168,5! 168,5!
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow
k.....y - Ma u mnie miejsce niesamowita wojna nerwów dotycząca Natalki z humana. Ciąg...

źródło: comment_XED5hgEuDU5rGFFWhDKoKeRvOZQbcAkm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: po prostu nie wyznawaj jej miłości tylko zrób to w sposób bardziej subtelny. Pogadaj z nią chociaż najpierw, może się okazać że przestanie ci się podobać jak poznasz ją trochę. Możesz coś spróbować jak ci bardzo zależy, nic nie stracisz przecież. Jak cię wyśmieje, to okaże się p0lką. Jak cię zignoruje to trudno, trzeba żyć dalej. A jak się tobą chociaż trochę zainteresuje to możesz coś z tego będzie. No
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: Okres szkolny to czas, kiedy panienki jeszcze nie wiedzą, że na każdą z nich jest milion chętnych. Dlatego działa zasada kto pierwszy ten lepszy. Nawet karzeł zakolak może wyrwać 10/10. Oczywiście potem musisz jej pilnować, żeby ci nie uciekła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiedysbylemnormalny: Uczucie odrzucenia jest dramatyczne dla każdego, jedyny sposób na załagodzenie go w przyszłości jest oswojenie się z nim. Wyjdz z domu, rozmawiaj z ludzmi, zainwestuj trochę w siebie. Nawet zwykly small talk to juz progres. Sam mam znajomego twojego wzrostu i mimo tego ze jest niski udało mu sie znaleźć 2 połówkę. Jedyne blokady jakie masz to te które sobie sam postawiłeś. Wiem ze brzmi to jak porada od chada.
  • Odpowiedz