Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gram w Hitmana (sezon pierwszy). Aktualnie przechodzę druga misję (Siapenza). Zabiłem jeden z celów, ale niestety przy okazji spaliłem wszystkie możliwe przebrania i muszę walczyć z ochroniarzami. W miejscu w którym byłem naliczyłem 20 ochroniarzy. Zabiłem wszystkich, ale cały czas przybywają kolejni. Mam rozumieć, że ochroniarzy nie da się zabić wszystkich i jak zacznę walkę, to do upadłego?
#ps4 #hitman
  • 8
@magucio: da rade zabic wszystkich na mapie, ostatnio ktos o to pytal nawet
a przybywaja bo oni sie komunikuja miedzy soba, poki przed nimi nie uciekniesz to wszyscy z mapy beda na ciebe napierali
@magucio: Hitman to gra, w której save/load i próbowanie różnych rzeczy to podstawa zabawy na początku zapoznawania się z mapą, więc polecam po prostu zrestartować. Masz teraz wiedzę, która pozwoli Ci zabić ten cel szybko i bez mordowania przy okazji tuzina innych osób :D
@magucio: Szczerze mówiąc to nie pamiętam nic takiego, od jakichś dwóch miesięcy nie grałem w Hitmana. Na pewno jak się gra na wyższych poziomach trudności, to masz ograniczone sejwy albo wcale. Może nie da się zapisać podczas strzelanin/jak jest alarm? Nie wiem tego, bo ja w takim przypadku zawsze wczytują i staram się zrobić wszystko po cichu :D