Wpis z mikrobloga

@zamki-sa-piekne: Hej, mamy już projekt (nowy, gdyż mają małą bazę gotowych projektów) z Ecologiq i zaraz będziemy podpisywać umowę na budowę domu. Już praktycznie jesteśmy zdecydowani.
Jak Twoja budowa? Wszystko postępuje zgodnie z planem?
  • Odpowiedz
@Safire: Danwood 5/5 gwiazdek. Jedyne co poszło nie tak, to to czego oni robili. To co mogę narzeknąć, to trudność w zdobyciu kredytu, bo Danwood wymaga zapisów, żeby wypłaty transz trafiały prosto na ich konto. To było nam trudno wynegocjować w większości banków, co nas skazało na Pekaosa, z którym Danwood dużo współpracuje.

Poza tym - rewelacja. Kierownik budowy ogarnięty, poporowadził przez cały proces papierkologii, a podczas budowy nigdy nie
  • Odpowiedz
@zamki-sa-piekne: Ciekawe z tym kredytem. Muszę się dowiedzieć jak jest w Ecologiq.

Poza przyłączami z granicy działki do domu i oczyszczalnią wszystko jest ich stronie i mam nadzieję, że ewentualne kłopoty będą dla nas transparentne.
  • Odpowiedz
@Safire: i jak z decyzją, też sprawdzam podobne firmy, a pytanko jeszcze skąd ta firma Ecologiq? przewaliłem ich stronkę to mają dosłownie kilka realizacji, wiem że każdy się musi się kiedyś rozwinąć, ale trochę mało pewnie pakować w dom tyle w firmę no name. Robią oczywiście wszystko na profilach steico więc cena pewnie i sporo większa, do tego montują okna na budowie, co raczej nie świadczy o nich też super,
  • Odpowiedz
@szwagier_chewbacca: siedziba i fabryka firmy znajduje sie pod Gdanskiem, mozna bez problemu umowic sie na przejscie po fabryce
mamy juz projekt domu, tylko przed podpisaniem umowy na dom chcemy poznac/wyjasnic jeszcze pare szczegolow, co jest w umowie i jak/z czego sa wykonane pewne elementy
Firma moze mloda ale matka spolka jest juz dlugo na rynku
  • Odpowiedz