Wpis z mikrobloga

Mirki, czy istnieje taki laptop, na którym i będzie dało radę pograć w nowsze gry, będzie miał dobrą kulturę pracy, będzie lekki, żeby można było go zabrać na luzie na uczelnie i będzie trzymał długo na baterii? Jeżeli w ogóle istnieje to ile trzeba zapłacić za taką przyjemność? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam już naprawdę przesadnie długo, ale w każdym coś mi nie pasuje. Najbliżej jak na razie chyba jest lenovo yoga730-15, jakieś opinie o nim? Jakaś inna propozycja?
#laptop #szukamlaptopa #laptopy
  • 8
  • Odpowiedz
@patrykolux: Z Twoich wymagań to jak w branży usługowej, żeby było szybko, tanio i dobrze - wybierz co najwyżej dwa. Jak coś trzyma długo na baterii, to ma same wersje energooszczędne, bo bateria nie jest z gumy i nie skurczy się nagle pod względem amperogodziny/cm3. Jak jest lekki, to oszczędza się na chłodzeniu i jakości obudowy, więc kultura pracy jest zła (jak w 99% "ultrabooków") jeżeli regularnie obciążasz ten komputer a
  • Odpowiedz
@kyaroru: Nie chodzi mi oczywiście o granie w najwyższych ustawieniach, byle pociągneło fullhd na niskich w jakichś 40 klatkach w tytułach typu wiedźmin 3 itp. Że ma być tanio, to właściwie też nie napisałem, tylko chciałem się bardziej dowiedzieć ile trzeba wyłożyć, żeby było szybko i dobrze :) Wydaje mi się, że lenovo yoga730, który podałem, który ma i7-8550u i gtx1050, będzie dość dobrym kompromisem. Ale rozglądam się jakie inne opcje
  • Odpowiedz