Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że Natalka z humana to jest wyjątkowa dziewczyna. Ale we wspominanej klasie humanistycznej, w której ona jest są jeszcze 2 natalie (z Natalką w sumie 3, a przynajmniej do tylu waliłem konia, może jest więcej).
Jak byłem jeszcze w gimbazie to chciałem poznać jedną z tamtych natalii. Oczywiście stosując swoje techniki komunikacyjne (przypominam, że ja umiem i nie boję się rozmawiać z różowymi, problem w tym że przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola one nie chcą ze mną rozmawiać) pisałem z nią, w sumie było fajnie. Miała stypendium, podobno inteligentna i ambitna, a czemu podobno to zaraz się okaże. No i po paru dniach pisania chciałem się z nią spotkać. Natychmiast zażądała sobie zdjęcia, no a jak już dostała to zaczęła trollować i nie odpisywać. Wtedy stwierdziłem, że nie będzie mi #p0lka grymasić i też przestałem pisać. Potem do mnie pisała i wiecie co wtedy zrobiłem? Nie odpisałem temu kolejnemu hipergamicznemu NPC, który myśli cipą zamiast mózgiem.
Z takich ciekawych rzeczy to jeszcze jest katoliczką i była na światowych dniach młodzieży. Ale jak to z p0lkami katoliczkami jest to już pisałem tutaj https://www.wykop.pl/wpis/39047885/spierdotrip-zgodnie-z-zapowiedzia-dzis-przeprowadz/
Aktualnie ma chada kacperka-180, przytulają się i ciumkają na korytarzach. No a po godzinach owa natalia wraz ze swoim chadem-180 piszą własną historię, a miejscem akcji jest pusia owej p0lki.
Druga Natalia to w sumie wystalkowana niedawno, zwaliłem raz konia do niej i jakoś nie chce mi się zgłębiać informacji na jej temat, raczej taka szara myszka
No a Natalka z humana... no tu to po prostu słów mi zabrakło by opisać, ale przecież przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym robił - to pokazała mi 10.02.2016r. hipergamiczna bestia #p0lka patrycja
#przegryw #logikarozowychpaskow #tfwnogf #stulejacontent #p0lka
k.....y - Powiem Wam, że Natalka z humana to jest wyjątkowa dziewczyna. Ale we wspomi...

źródło: comment_hlyK9OB3kSgETCUNRO65EMl831RyCjAc.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz