Wpis z mikrobloga

@CzlowiekZaKierownica to przezroczyste wystające u niej na zdjęciu to opaska czy szkło bo ciężko stwierdzić xD
IMHO lepiej moim zdaniem dwie opaski jak już żeby szkło było pomiędzy. Ja osobiście mam mocno zabudowane clearo i sporo razy spadlo, lekko pękniete ale dalej dziala
  • Odpowiedz
  • 0
Czytam i czytam i odpowiedzi nie znalazłem. Jakiego elektryka polecacie? Coś nie ogromnego, a żeby móc można było ustawić? I kupno tylko w stacjonarnych sklepach?
  • Odpowiedz
@uafar Jak zależy Ci na regulowanych watach to posiadalem kiedys evic'a vtc mini ale tam musisz kupic osobno góre(atomizer) i osobno jeden akumulator, mi sluzyl dwa lata sprzedalem koledze i do dzisiaj go ma i dziala. Nie wiem jak z jego dostepnoscia aktualnie
  • Odpowiedz
@uafar Zalezy od twojego budżetu, polecic ci moge Ijust 3, Ijust ECM i stick v9 w dwóch pierwszych guzik po czasie może sie robić "dotykowy" ale jak dbasz tak masz, o sticku nie moge duzo powiedziec koledzy maja wszystkie od kilku miesiecy i dzialaja, po kupnie wlewasz olejek i palisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedTea: Pożałujesz kupna smoka. Wszyscy mi mówili żebym nie brał, że badziew i się #!$%@?. Nie posłuchałem się i po 4 miesiącach zamawiam nowy atomizer :<
@abdonaty: Mam 2 lata V8 Baby i nigdy nawet mi dołem nie ciekło, co wielu ludzi wprawi pewnie w osłupienie. Różowa tak samo.
@RedTea: mnie w maju stuknie 6 lat vapowania, paliłem półtorej paki dziennie, a teraz 30zł miesięcznie na
  • Odpowiedz